Skocz do zawartości

Jazda na gumie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam kompleksow, zdjecia sa moje moge wyslac wiecej jak chcecie, a co do podpisu to mysle ze jest spoko, ja tez nie lubie jak na mnie ktos mowi plastik dawca wiertara itp

i wale to co o mnie myslicie i piszecie.

 

Jak walisz to po co tu zaglądasz ? Jak dalej będziesz takim ignorantem, to i tak nikt nie będzie z Tobą gadał. Z całym szacunkiem, ale Tutaj jakoś nikt Cie nie obraża, a Ty sie stawiasz nie wiem po co. Może masz to w naturze, ale to nie to forum w takim razie.

 

Nie lubie ignoranctwa, kiedyś myślałem, że to droga do bycie twardym, a teraz widzę że to sposób na bycia śmiesznym.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Wiesz co Chłopie? dałeś się poznać z jak najgorszej strony!!! Tu na Forum są ludzie posiadający motocykle za 100 tysięcy, za tysiąc i za flache!! Są też tacy którzy marzą żeby je mieć. I wszyscy są rowni!!! rozumiesz? tu nie ma podziałów na lepszych i gorszych. Jedynie możemy się dzielić na mniej lub bardziej doświadczonych. I rolą tych "bardziej" jest pomagać tym "mniej". Zmień koleś lepiej Forum na inne bo takimi tekstami przyjaciół sobie nie zjednasz.

Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, Krzysztof:

 

W pełni popieram. Myślę, że konrad vfr musi po prostu dorosnąć. To że ktoś potrafi postawić sprzęta na gumę nie daje mu prawa do obrażania kogokolwiek. Ja tam też wolę brata na Harleyu ....

 

Poza tym, 4um spodobało mi się właśnie dlatego, że jak dotąd nie było tu takich durnych odzywek. Każdy na czymś jeździ i WAŹNE, ŻE W OGÓLE JEŹDZI !!!.

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Janusza,

Miło zobaczyć posta od naszego Senseja :lol: , mam nadzieję, że ten jeden pociągnie za sobą więcej równie ciekawych i wartościowych wystąpień, jak te sprzed paru miesięcy. Już niedługo będzie masa pytań do Ciebie Janusz. Ja już ganiam trzeci tydzień, wjeżdżam się, czekam aż będzie cieplej i zabieram się za trening ... napisz, da się zejść na kolano VXem na dwu/tryletnich oponach???

 

A Konrad, rzeczywiście, jeżeli uważasz się za speca i masz w dupie, co myślą o Tobie forumowicze, to po ki ch** tu zaglądasz? Po co czytasz, po co piszesz? Chcesz się dowartościować pisząc nam, że Cię nie obchodzi co myślimy?

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz napisał :

 

A o Harley'ach to powiem cos nie do wiary:

 

Trzy dni temu wracajac od klienta wpadlem po drodze do handlarza HD w Coquitlam i po trzech godzinach gadki i probnych jazd kupilem FXSTSI Springer

 

No i jesteśmy kwita Janusz ! Też Cie nie poznaję i zycze powodzenia w jeździe na nowym nabytku. Zamieść go koniecznie w albumie !

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
może dlatego że harley jest nudny bo niedostarcza adrenaliny... no wolny..(chodzi oczywiście o seryjne :twisted: )

 

szramer to wejdz harrym w ostry zakret przy wiekszej predkosci, gwarantuje ci ze jak nie wylecisz to adrenalinka gwarantowana.

A co do konrada vfr, glupi podpis i splagiatowany, bylo kiedys takie powiedzenie ale o motocyklach japonskich i raczej w USA popularne, a wymyslil je pewnie ktos z kompleksami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sie kondzio vfr_nie popisał... Ale to powiedzonko (lepiej mieć siostrę...) to powiedzonko dresiarskie. Tak uważają dresiarze i oni to wymyslili. Moze konrad_vfr do nich nalezy? Tak pięknie stawia na gume, a dresiarzom własnie o to chodzi... :lol: Ja, mimo tego ze Harleye mnie nie kręcą, czuje respekt do harleyowców (i ogólnie kazdego motocyklisty) :lol: pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoob

tekst wymyślili harlejowcy i brzmiał on oryginalnie:

Lepiej mieć siostrę w burdelu niż brata na Hondzie

Tak, słyszałem. Duzo wersji tego powiedzonka "chodzi". Wiesz jak to jest w naszym pięknym kraju... jeden usłyszy, przekręci i poda dalej... :lol: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale było na pewno na temat Hondy. Miał to na koszulce koleś oglądający przerobionego HD. Zdjęcie mam chyba w albumie Harley Dawidson ...cośtam. Sprawdzę i napiszę wam w mowie Shakespeare'a, co by każdy mógł sobie przertłumaczyć z większą, lub mniejszą fantazją.

Wymyślili to zakompleksieni amerykańscy fani HD, którzy za więcej kasy dostawali motocykl cięższy, wolniejszy, gorzej wykonany, z kiepskim podwoziem, beznadziejnymi hamulcami, ... podczas gdy japońce były dużo tańsze, bardziej niezawodne i po prostu lepsze. HD miał ogromne szczęście, że Amerykanie byli zrażeni do Japończyków, bo z takim produktem nie powinni przetrwać na rynku.

Ale o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cytacik z "Hell`s Angel" Sonnego Bargera:

"Hell`s Angels zaczęli jeździć na Harleyach przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do sytuacji z chwili obecnej nie było innego wyboru. (...) Popełniliśmy duży błąd nie przesiadając się na japońskie motocykle, kiedy pojawiły się ich większe modele"

Ten fragment zdziwił mnie najbardziej - zawsze myślałem że z amerykańskimi motocyklami wiązana jest jakaś ideologia czy cuś - okazuje się że nic z tych rzeczy. Mi osobiście strasznie się podobają duże i ciężkie cruisery, a moje marzenie to F6C (aach... kiedyś sobie kupię to cudeńko :D). Ale Harleyem też bym nie pogardził :) Wszystkie motocykle są piękne, każdy na swój sposób - kocham je wszystkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...