Skocz do zawartości

OEM - film / kolejna odslona


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne :) Fajna muza w tle. Kto zajmowal sie obrobka wideo ? Mam pytanie czym robicie przejscia miedzy oddzielnymi filmikami ? Bo scalac pare filmikow juz sie nauczylem (VirtualDubMod rlz :)), tylko jeszcze musze sie nauczyc dodawac np napisy itp wlasnie :P

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :) Fajna muza w tle. Kto zajmowal sie obrobka wideo ? Mam pytanie czym robicie przejscia miedzy oddzielnymi filmikami ? Bo scalac pare filmikow juz sie nauczylem (VirtualDubMod rlz :)), tylko jeszcze musze sie nauczyc dodawac np napisy itp wlasnie :P

 

Pzdr

 

ja uzywam Ulead VideoStudio 8, dosc spory wybor efektow oraz duzo roznych bajerow.

 

Windows Movie Maker jest moim zdaniem zbyt prymitywny, wiec lepiej zaczynac od czegos lepszego,

 

sciagnij przez BearShare , czy czego tam uzywasz

program ten jest przystosowany pod aparaty cyfrowe/kamery poniewaz aparaty zazwyczaj zapisuja filmy w formacie *.mov

szczerze polecam program

 

co do scalania to kazda scena zawarta w filmie byla osobnym filmikiem, ktory zostal skrocony, zwolniony etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym naduwazyc ze na tym boisku widac ze nie bylo tam zadnego koleczka (moze 1-2),

roznica miedzy koleczkiem a powerslidem 360* jest mala, ale zauwazalna

bo koleczko dla mnie to sie robi prawie z miejsca, jada i nagle wymuszajac poslizg jest troche wieksza sztuka, bo mozna sie porzadnie wy*ebac jak robisz to przy wiekszej predkosci,

na filmie tego nie ma ale robiac powerslida 180* sie porzadnie wy*ebalem bo tyle kolo dostalo zbyt duzego poslizgu i lecialo zbyt plasko, i lezalem na plecach z motorem na sobie, dosc nie przyjemne bo sobie odbilem kosc ogonowa.

 

* - Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Powerslide to też banał ale spoko filmik.

 

[ Dopisane: 17-08-2005, 11:40 ]

No chyba że robi się go na asfalcie z ręcznym i bez użycia nóg to wtedy jest sztuka.

 

[ Dopisane: 17-08-2005, 11:40 ]

Mówie o kółeczkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za duzo kolek :), fajnie wyglada bo rzuca piachem ale co za duzo to niezdrowo , mi sie podobaly ujecia z hopy, mogliscie tam wiecej pojezdzic. Po sobie wiem ze ciezko nakrecic dobry material filmowy , bo to co fajnie wyglada na zywo to moze zamulascie wygladac na filmie. dlatego uwazam ze zakrety i hopy powinienes zmontowac bez spowolnienia, wiesz fajny bajer w programie ale jak widac jakas predkosc to dla mnie zdecydowanie lepiej to wyglada. I montuj tak zeby muza byla tylko dopelnieniem a nie glownym tematem bo dzwiek silnika i tak jest najlepszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...