Skocz do zawartości

Najlepsza 600


Rekomendowane odpowiedzi

P.S. A swojego gustu i pojęcia o sprzętach nie masz???  Przecież to TY będziesz tym jeździł i patrzył się na to minimum sezon albo dwa (jeśli ci to na zdrowie wyjdzie).

Może i mam nawet większe od ciebie ale chyba po to jest forum aby pytać o zdanie innych

 

Waga 78kg

Wzrost 183

Do jakiej jazdy ma służyć- a jak myślisz bo chyba nie do majestatycznego sunięcia po szosie z prędkością 100km/h ale też nie do jakiejś ekstremalnej jazdy

 

To zadaj pytanie: "która PC-23 szybasza?? czerwona czy zielona??", albo "który SRAD lepszy?? z nakładką czy bez??" heh, pomyśl CHŁOPIE zanim coś napiszesz :evil:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morusek możesz marzyć o CBR600RR ale nie mając prawa jazdy kup sobie lepiej gumowy mlotek i wybij z glowy takie postępowanie.

Za taką kasę możesz kupić CBR125R w salonie HONDY i do tego będziesz mial oplacone prawo jazdy.

Nie mów że to za maly motocykl lub za slaby dla Ciebie.

U nas stoi w salonie takie COŚ w kolorach repsola.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby racja, ale my też chcemy żyć. Nie chce żeby mnie jakiś czubek na pasach mnie rozjechał, albo żeby ktoś gdziekolwiek w jaki kolwiek sposób we mnie wjechał. Nie atakuje tutaj Moruska, po prostu apeluje do młodych (ehhh, do młodszych ode mnie) ludzi o rozsądek i pamięć o innych uczestnikach ruchu. Chcesz się zabić, to się zabijaj, byle by obca osoba przy tym nie ucierpiała.

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech kupi sprzecik jaki chce, jazda na motocyklu ma to do siebie, ze naturalnie eliminuje kretynow ze srodowiska

- przy okazji innych poruszajacych sie po drogach-gdyby nie ten fakt to wszystko by bylo prawie ok...

Ej-przemysl z ta cbr125R- fajny moto jak na Ciebie-i to z salonu !!! na tym na serio nauczysz sie jezdzic !!! Super pomysl- podoba mi sie !!! A ten moto tez Cie zaskoczy jesli nie jezdziles za wiele...

pzdRR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten moto tez Cie zaskoczy jesli nie jezdziles za wiele...

przyłączam sie do opinii tomka RR ! jak kupilem Cagiva mito 125 - myslalem' date=' ze nie ma nic szybszego ;) i nauczyc sie mozna lepiej jezdzic ![/quote']

 

mito ma 30KM, a cbr 125 ~15KM :P więc tylko 2x więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ale sie czepiliście chłopaka Pushek (niewiem czy dobrze napisałem ;)) ma 16 lat i lata jeśli sie nie myle na CBR F3 i jest dobrze. Jeśli będzie rozważnie jeździł to nikomu nic sie nie stanie ;)

 

jeśli chodzi o ścisłość to F2...

Chłopak ma już A1 a jeździ lepiej niż nie jeden "stary" motocyklista któemu tylko sie dużó wydaje... :-D

A ja staram sie zadbać żeby mu sie w głowce nie przewróciło i jak przegina to dostaje konkretne zjebki... :P :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I tak dzięki źle postawionemu pytaniu tacy ludzie jak LAMASSU mają powód, żeby utrzeć Ci nosa. Nie lepiej poczytać tematy w stylu "pierwszy motocykl" itp. ? A tak... masz. Jeżeli rzeczywiście pierwszy i bez doświadczenia, to pomyśl o GS500E (Suzuki powinno mi płacić za taką reklamę; robię to po raz kolejny); a nie rwij się na mocną 600. bo jeszcze trzymają Cię emocje w związku z przeglądaniem katalogu z motocyklami w dziale 'sportowe'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja rwe sie na jawe ts 350 jak zrobie prawko ,a o 600 to nawet nie myslałem (bo kasy niema :roll: ) (jak przejechalem się Jawą to wydawalo mi się ,że siedze na rakiecie :twisted: :-D taka moc hehe)

 

A mam takie pytanie: Co trzeba robić ,żeby rama w Kawie ZX6R sie "rozkleiła"??

... bo o przyszlości juz myslałem :) i kiedyś chciałbym mieć ZX6R z 98 czy + roku.

A później już tylko wymarzone ZX9R z 2002-2003r.

 

pozdrawiam :)

 

EDIT

 

Napiszcie tylko co trzeba zrobic zeby pękła? (w ZX6R)

i

W ZX9R też pęka? Nie mówcie ,że tak (2002-2003r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie wtedy mial sie czego wstydzic

a czy to w ogóle wstyd ?

I jak cos to bedzie lepiej brzmialo "glebnol sie na 1000 a nie na 600" hehe.

mając tysiąca inni po mieście mogą cię porobić na 600 jak tylko będą chcieli ! (tak na marginesie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to ciekawe kiedy nadejdą takie czasy, kiedy 16-17 latkowie będą kupować takie motocykle sportowe :? Nie wiem, ale to trzeba mieć chyba naprawde ... starych żeby kupowali dzieciakowi sporta w takim wieku :? Wszystko się kręci nie tylko wokól kasy, ale również wokół wyobraźni i umiejętności jeźdźca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...