Skocz do zawartości

:) SIMSON S51 COMFORT vs SIMSON SR 50 SKUTER :)


ReSpEcT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gosciu juz trzeci temat odkopal z 2003 roku :) toz to bylo 2 lata temu :D

 

ps. sory za nabijanie sobie postow :oops:

 

Może i jestem konfidentem ale nacisnąłem tą taką niebieską kartke - mam nadzieje że Dominik usunie zarówno jego posty jak i nasze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ZADNEJ roznicy miedzy silnikami s512 sr50, i nie mozna udowodnic ze techicznie góruje jeden nad drugim bo sa TAKIE SAME,smiesza mnie te wypowiedzi ze silnik w skuterze pada szybciej itp itd. A który wybrac?? skuter jest wygodniejszy i woda nie chlapie po nogawach a s51 leprzy jest w teren. Moja wypowiedz oparta jest na doswiadczeniu bo posiadałem s51 i sr 50 a przejechałem nimi około 50 tyś km to wiem

p.s.ja wole skuter bo mi sie bardziej podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
simsony sr 50 górują nad simsonami s51 są popropstu ładniejsze i efektowniejsze i szybsze

 

 

Paralityk i inni mędrcy, SR50 ma gorsze chłodzenie - dlatego teoria ze szybciej sie zużywa moze byc uzasadniona. Pozatym mają inaczej ustawiony poziom paliwa w gaźniku. Więc się różnią

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat juz jest na forum i to jeszcze na tej stronie :banghead: hehe ja go zalozylem tam mozesz sobie poczytac :( tutaj tez wiele nowych odpowiedzi 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: To który lepszy to zalezy od gustu a jeżeli chodzi o sprawy techniczne to wszystko prawie to samo ... tylko simson skuter może być wolnieszy od s 51 bo ma mniejsze koła a przełożenia o ile się nie mylę maja takie same ... i może dlatego się niby szybciej rozwalają bo SR'ką się cisnie na maxa tyle co np S51 jescze z zapasem .... a ludki które myślą że SR' ka ma automata i utożsamiają ze skuterami "plastikami" to widać że są w temacie :roll: :( 8) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nielubie skuterów bo siedzi się na nich jak na kiblu i mają automatyczne skrzynie.Wybrał bym tego pierwszego.pzdr

 

no to masz pojecie o simsonach 8)

 

magik

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...