Skocz do zawartości

Opłaca się czy nie ??????


>DANIEL<
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki darekcb500 za wstawienie się za mnie no to w końcu opłaca się tą yamahę czy nie
Ja dam ci swoja rade czytajac to prawie każdy chce ci wcisnąc swoje i nasmiewa sie z ciebie :!: daruj sobie ta Yamahe poszukaj simka powinienes do 1300zl kupic w dobrym stanie pzdro :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks:) sory ale szczerze muwiac ty chyba masz zaduzo pieniedzy albo nie orietujesz sie w cenach, luczie pisza tu ze dt za okolo 2000 zł mozna dostac:) a ty 4000 tys tak bez problemu za simka.

 

 

(w tym poscie wczesniej wypowiadal sie mój brat 18lat,czasami czyta te forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do quadbike: a tak a propos tej PW którą dostałem od Ciebie: Wiesz co quadbike...z takim pojęciem o motoryzacji stwarzasz zagrożenie na trójkołowym rowerku nie wspominając o DT 80 (ja nie znam się na mechanice ale przynajmniej nie zadaje pytań o rejestracji etki na motorower itp.) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikaze16 ty lepiej nic nie mów w moim poście a jak masz coś do mnie to na pw a ten trójkołowy rowerek to powiedz swojej mamie niech ci taki kupi bo to przynajmniej łatwe w obsłudze i przy tym nie musiałbyś tak dużo myśleć i nie zmęczył byś się tą mechaniką

 

i nie pisz na moje posty bo to jest zaśmiecanie twoje odpowiedzi nie są warte tego miejsca:!: a jeżeli chodzi o MZ-tke to nie ja się pytałem tylko mój kolega z ciekawości a ty lepiej się zajmij tworzeniem nowego tematu na temat rowerków trójkołowych ich mechanice :-D

 

P.S pisz na temat a nie to co o mnie myślisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Lepiej uważajcie za zamknięty bo parę osób NAPRAWDĘ mam na oku - chodzi o te osoby, które w Motorowerach i Enduro za dużo dyskutują między sobą. Może się powtarzam, ale niebawem naprawdę puści mi zwieracz i parę osób spłynie....

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zajmijmy się lepiej tym tematem już a nie sprawami co mamy do siebie nie będe pisał nowego tematu tylko tu się spytam czy opłaca się kupić yamahe dt 80 i gdzie można kupić w okolicach krakowa i katowica także w okolicach chrzanowa bo simsona juz nie kupuje bo stwierdziłem ze się nie opłaca

dobra niektóre tematy były głupie np blokada 150-tki ale to nie mój post tylko kolega sobie zrobił miejcie pretensje do niego a nie do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...