Skocz do zawartości

Opłaca się czy nie ??????


>DANIEL<
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za ile można sprowadzić z niemiec używaną yamahe w bdb staniez małym przebiegiem zlalazłem gościa 20 km za krakowem w proszowicach sprowadza z niemiec ale troszke ma drogo a mi zależy żeby nie psuła się tak szybko żeby nie wymieniać odrazu jakiś części na tym mi najbardziej zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym licznikiem i kierunkowskazem dużo roboty czy nie i czy to łatwe

A ja myslalem ze kazdy idiota potrafi zamontowac kierunkowskaz :roll:

kup odemnie za 3500 idealna

Pisales mu to juz kilka razy

za ile można sprowadzić z niemiec używaną yamahe w bdb staniez małym przebiegiem zlalazłem gościa 20 km za krakowem w proszowicach sprowadza z niemiec ale troszke ma drogo a mi zależy żeby nie psuła się tak szybko żeby nie wymieniać odrazu jakiś części na tym mi najbardziej zależy

Lepiej wez mechanika zeby sprawdzil stan, bo nie wystarczy zeby sie lakier ladnie swiecil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi z proszowic da sie dogadac...zazwyczaj spuszczaja tak 2-3 stówki,ale da sie i więcej ;) więc wcale bym ich nie przekreslał,bo ostatnio mnieli zaje... fajną :( yamahe dt80 lc2,typowy cross z nowiótkim całym zawieszeniem i ogółem mega tam nowych częsci bylo za 4500...a sprzedali za 4000 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że yamaha dt 80 była crossem i dopiero została przerobiona na enduro tak słyszałem

 

[ Dopisane: 16-08-2005, 14:27 ]

mam jeszcze pytanko ile waży yamaha dt80 bo nigdzie nie widziałem jej danych technicznych i ile ma koni mechanicznychsłyszałem że około pietnastu ale niewiem czy to prawda

 

[ Dopisane: 16-08-2005, 14:35 ]

zapomniałem się zapytać od którego rocznika yamahy dt80 niema obrotomierz bo mi zależy na obrotomierzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu nie kupuj simka za te kase, bo jak bedziesz chcial go sprzedac to stracisz ze 2000zeta, raczej sie nie pyli, a jak masz tyle sianka, to lepiej kup sobie 80-tke, DT, MBX, NSR, RS, nie wiem co tam jeszcze, o może Rg, naprawde warto, bo dostaniesz cos tańszego i bez porównania fajniejszego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...