Skocz do zawartości

Jakie spodnie do Off-roadu


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Chodzi mi głównie o to że typowe spodnie na Enduro/Cross są drogie, a więc jakie spodnie byście mi polecali: Jeansy, bojówki a może jeszcze jakieś inne. Ostatnio wpadły mi w oko spodnie typu freestyle jak np: AXO Freestyle lub Rider Freestyle. Co o nich myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie spodnie material nie wiem (sprawdze pozniej i wyedytuje posta bo sie piora) jeansy wydaje mi sie za sztywne przy swoich zrobie teraz wstawki ze skory od wewnetrzenej strony od kolana w dol bo jak mam spodnie na wierzchu butow to mi sie rozdarly i chacza o nozke od kopniaka i jest to troche nie bezpieczne bo jak sie zachaczy to nie moge nogi wystawic w zakrecie :? a wiec kicha i poki nie naszyje skory musze jezdzic ze spodniami w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spalona skóra na nogach po glebie = nauczka by za wszelką cenę szukać kasy na spodnie niepalące się na wydechu. Tylko dobre spodnie, reszta to półśrodki. Skóra cholernie wolno odrasta.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dresach :lol:

 

Popieram' date=' najlepsza ochrona przy zachowaniu wspaniałych walorów estetycznych.[/quote']

 

No naturalnie. Dominik też ma rację, żadnych pół środków. Lepiej trochę pooszczędzać na dobre dresy. :-D Na zdrowiu nie można oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak obszyje spodnie od wewnetrznej strony skórą (jak na kanapy np) to sie chyba na dyfuzorze nie sfajcza mialem juz raz tak ze nie moglem z pod moto wyjsc (nie mialem ochraniaczy jeszcze) ale obylo sie bez kontuzyjnie a noga nie trafila na tlumik (naszczescie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynałem w moro takim z wojska polskiego, ale jednak dyfuzor wypalił w nich dziure potem naszyłem tam kawał skury ze starego płaszcza chyba SS :P i wytrzymywało super, teraz latam w spodnich ze skóry, gruba skóra z podszewką + wzmocnienia na kolana przelarałem 2 sezony i jeszcze grucha nie wyjarała dziur to chyba dwa najlepsze najtańsze rozwiązania jeśli chodzi o pantalony pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam Acerbis Profile 2005.

Genialne spodnie cross/enduro. Naprawde warto wydac troche kaski i kupic cos pozadnego a nie jezdzic w jeansach na crossie :-D

Czlowiek odrazu sie mniej wywraca :P a przy okazji lepiej sie wyglada:)

Nie mam zdania o spodniach innych firm.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...