Skocz do zawartości

APRILIA TUAREG


Rekomendowane odpowiedzi

wyobraź sobie że wiem i to po sobie :P :oops: :oops:

 

[ Dopisane: 08-08-2005, 22:43 ]

może kurde kupił bym DT 80 bo jest cholernie popularna i częsci jest pełno..! Ale znowu mi się strasznienie podoba i troche obciach po miescie taką crossóweczką, no może nie obciach, ale troche głupio to wygląda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE' date=' to zaden obciach! Przerobisz ja na Supermoto i bedzie OK.

P.S. ten tuareg kosztuje tylko 1300, do negocjacji.[/quote']

 

Po pierwsze to ja go kupuje

Po 2 cena nie jest do negocjacji

Po 3 jest rozwalony moduł

Po 4 :P Nie rozpowiadaj bo to okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w crossach tłoki tak czy tak zmienia sie dla pewnosci praktycznie co 10h' date=' pomimo ze gwarancja jest na 30h pracy[/quote']

z tym się nie zgodze :lol:' date='gwarancja jaka daje producent na tłok to 12H.[/quote']

Jak cos ma chodzic to trzeba dobrze dotrzec. Moze was smieszyc moj system docierania, ale ja przy RMce nie mialem klopotu z tlokiem+cylindrem co 10h (mimo ze swoje dostal). Nie wiem czy to bylo 500km (tak na oko to stwierdzilem, bo wiadomo ze nie ma licznika)

Widze ze zaczynaja sie potwierdzac moje slowa co do klopotu z czesciami do Aprili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obciach po miescie taką crossóweczką

Jaki obciach? Zajebiście to wygląda :mrgreen: Tylko laczki w miarę możliwosci nie kostka i w miasto :P Jakby CZ można było rejestrować to bym poszukał jakichś kół mniejszych i szerszych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh na kostce slychac cie z daleka :)mi sie jezdzi fajnie na kostce nawet po asfalcie jedyny bol ze na asfalcie szybko znika 8O :roll: :-D i te zakrety :roll: :roll: :-D 8O

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower... ee ja juz niemam motorku troszke ponad tydzien i wytrzymac niemoge.. eh tak bym pojezdzil i to jeszce w terenie.. LUDZIE maCIE JAKIES DT80 NA SPRZEDAZ ( ale z papierami) bo ja juz wytrzymac niemoge.. I do tego jeszce wsk mi padla i wogule juz jazdy niemam.. tez tak kiedys mielisce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedalem moje DT jakies miesiac temu. I wez pod uwage ze dzien za dniem bez motoru jest o wiele gorszy. Teraz probuje wygrac jakas licytacje na ebayu. Jak sie uda to w pare dni mam moto. Ale i tak bede mogl tylkopo terenie jezdzic bo prawko dopiero w grudniu dostane. Ale to chyba fajnie. A wlasnie mam pytanie. Jak nie mam prawka a mam moto to do jakiegos lasu najlepiej go dopchnac jak sie akurat transportu nie ma. Ja tak uwazam, a wy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...