Skocz do zawartości

APRILIA TUAREG


Rekomendowane odpowiedzi

No to za radą enduroguy szukałem na alelgro Suzuki TS i z znałazłem z 1996!! "idealnym stanie i nie wymaga wkładu finansowego.Ma centralny amortyzator ' date='dozownik oleju i jest chłodzony powietrzem.Wymienilem w nim kierownice osłony na rece i manetki.Ma około 7 km i wyciąga 60km/h gdyż jest zablokowany " I to wszystko za 2600! tylko jego stan wizualny chyba pozostawia wiele do życzenia. Myślicie że jak go odblokuje to będzie "mocniejszy" od tuarega? Z wyglądu bardziej podoba mi sięAprilia, a poza tym to Suzuki jest bardziej w teren a ja szukam enduro do jazdy po mieście. Chociaż w lekki teren też się mogę czasami wybrać [/quote']

KAzdy pieprzy ze ona jest zablokowana a to po prostu tyle poleci. Pozatym w 1996 chyba juz TS'ek nie robili. Enduroboj. bedzie niedlugo swoja Ts'ke sprzedawal po wymianie tloka za ok 3000zł po tuningu na 70cc z vmax 110-115km/h. Polecam bo znam historie tego motocykla odkad jest w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 06-08-2005, 22:17 ]  

a nie opłacało by się bardziej kupić starszej dt50 za około 2 000zł i kupićdo niej cylinder 80 ??

Raczej nie bo dt50mx to odpowiednik Ts'ki niemieckiej takze i osiagi zblizone.

 

Jesli chodzi o DT'tke z linka to calkiem zadbany sprzet i do jazdy glownie po asfaltach powinien sie nadac. Jedyne co mnie martwi to to że nie odpalanie od kopa wcale nie musi byc wina braku pierscienia. Musialbys pojechac z jakims specem zeby jej posluchal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesci do Aprili sa dostepne bez wiekszego problemu bo te silniki sa montowane w kilku 50cc.

Po co piszesz takie glupoty. Z Aprilia sa wlasnie te problemy ze czesci sa b trudno dostepne, a jak sa to drogie, dlatego NIGDY W ZYCIU nie kupilbym Aprili do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co piszesz takie glupoty. Z Aprilia sa wlasnie te problemy ze czesci sa b trudno dostepne, a jak sa to drogie, dlatego NIGDY W ZYCIU nie kupilbym Aprili do remontu.

 

No to przecież by nie mógł kłamać sprzedawca.. Znaczy mógłby kłamać ale jak wie gdzie kupić to może żeczywiście by to było 500zł :roll:

 

A jak miałem kupować Aprilie od krzychu-985 to jego miała też trzy biegi, ale z tego co mówił to podobno jest taka możliwość że można "dorobić" kolejne biegi... Wie ktoś coś o tym??

 

[ Dopisane: 07-08-2005, 12:35 ]

HEJ!!!!!!! http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M66712 jakaś nowa!! całkiem fajna! tylko bardziej w teren :roll: ale to chyba nie ma tak dużego znaczenia... ;)

 

[ Dopisane: 07-08-2005, 12:36 ]

Tylko że przebieg chyba kręcony :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co piszesz takie glupoty. Z Aprilia sa wlasnie te problemy ze czesci sa b trudno dostepne, a jak sa to drogie, dlatego NIGDY W ZYCIU nie kupilbym Aprili do remontu

to chyba Ty piszesz głupoty... częsci są dostępne od ręki sam mam aprilie to wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co piszesz takie glupoty. Z Aprilia sa wlasnie te problemy ze czesci sa b trudno dostepne, a jak sa to drogie, dlatego NIGDY W ZYCIU nie kupilbym Aprili do remontu.

 

Lechu weź nie pierdziel głupot bo ludzi w błąd wprowadzasz! Części są dostępne i nie ma wilekiego problemu...a np: Yamaha...częsci są ale przychodzą po miesiącu :/ Ten 2 Tuareg Rally jest fajny i ciekawy. Jeśli masz kase można pomyśleć (i potargować oczywiście). Dobra rama, zawieszenie i silnik! Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głównie modelu tuareg, mi siębardzo podobają takie obudowane duże motorowery (typ Paryż Dakar:p ). Ale na przykład dt 80 mogła by być tylko że mi się po prostu nie podoba.. :/ Może znacie jeszcze jakieś inne motorowery o wyglądzie podobnym do tuarega?

 

[ Dopisane: 07-08-2005, 13:49 ]

chcę zaznaczyć że wiem że w teren takie duże są beznadziejne i że nie chce jeździć w głębokim błocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu weź nie pierdziel głupot bo ludzi w błąd wprowadzasz! Części są dostępne i nie ma wilekiego problemu...a np: Yamaha...częsci są ale przychodzą po miesiącu :/ Ten 2 Tuareg Rally jest fajny i ciekawy. Jeśli masz kase można pomyśleć (i potargować oczywiście). Dobra rama, zawieszenie i silnik! Polecam!

Jak bedziesz mial Aprile to sie bedziesz mogl odezwac. To ze do motocykli jakonskich nie ma problemow (z Yamaha) wlacznie to nie znaczy ze do motocykli wloskich tez jest taki dostep czesci. Jest DUZO mniejszy zakres. Jest ich bradzo malo, a nie da sie dopasowac od japonczykow. Aprilie maja to do siebie ze sie malo psuja, ale jak juz cos sie stanie to wtedy zaczynaja sie problemy.

 

 

 

 

to chyba Ty piszesz głupoty... częsci są dostępne od ręki sam mam aprilie to wiem  

 

 

Podasz jakies konkretne namiary, z gory bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...