Skocz do zawartości

APRILIA TUAREG


Rekomendowane odpowiedzi

Ten amor to dobry jest?

Taki sobie. Do XC jest spoko' date=' ale skokow podobno nie lubi i gubi powietrze po pewnym czasie (wada fabryczna)

Tylko że się boje że rama nie wytrzyma przy skokach itp. Jak myślicie?

Jak bedziesz dobrze technicznie skakał to nic sie nie stanie. Wystarczy lekko upadać. Ogolnie to nic sie nie powinno stać.

A wydaje mi się' date=' że jezcze nie jestem na tyle "zaawansowany" zeby kupować specjalny rowerek.[/quote']

A co tu ma do rzeczy zaawansowanie?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie. Do XC jest spoko' date=' ale skokow podobno nie lubi i gubi powietrze po pewnym czasie (wada fabryczna) [/quote']

 

 

SZKoda ;) Bo nie długo zamierzam się wybrać poskakać na AWF...

Ej te amoty w cale nie są takie drogie :roll: Tu jest jeden ale D-rl pewnie jakiś lepszy http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=57984196 .

 

Myślałem że on będzie wart jakieś 900zł.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej te amoty w cale nie są takie drogie Tu jest jeden ale D-rl pewnie jakiś lepszy http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=57984196 .

Twoj jest warty jeszcze troche mniej bo chyba niem asz blokady skoku w manetce. Skakac mozesz (ja skakalem na RST wartym 100zł ;) ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej qrcze mi sie wydaje że ten temat zeszedł na psy bo zaczęliście na forum motocyklowym gadać o rowerach.... Badziewie.....

Cos Ci sie stało z tego powodu?? Naprawde nie rozumiem czemu niektorzy sie tak czepiaja. jakby zalozyl temat kupilem rower w dziale przy piwie to bys sie nie czepil ale po co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoj rowerek tez musialem wyremontowac ;) bo nie nadawal sie juz nawet do jazdy. I powiem ze teraz chodzi jak zegarek skladal mi go koles ktory trenuje kolarzy i jest kosmos :( a jakie ceny mialem :lol: kola stozki remerex (Czeskie) 50 zl za sztuke (a kazda ktora kupil rozplatal i zaplatal jeszcze raz sam :D )rowerek jest zajebisty i narazie wytrzymuje bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...