Skocz do zawartości

APRILIA TUAREG


Rekomendowane odpowiedzi

jeżdze na aprilii ponad 2 lata i zawsze mam częsci od ręki. a jezeli raz na ruski rok jest tak ze czegoś zabrakło na stanie to w dwa tyg masz wszystko

Tak w Twoim przypadku tak ponieważ Twoja Apa ma silnik minarelli AM a to popularny silnik który stosuje np. Yamaha albo HM wiec tu nie ma nic dziwnego że klamoty masz od ręki,ale np. Rotax 123 to silnik zastosowany tylko w Aprilli, a co do awaryjności apy to lechu dobrze mówi , puki jest dobrze zrobiona to chodzi, ale jak już sie zacznie sypać to wszystko po kolei, taka już jest Włoszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wypowiedza sie w tym temacie ludzie ktorzy maja juz pare lat Aprilie i maja juz jakies wieksze pojecie o motocyklach to dowiecie sie mlodzi mechanicy ze o czesci do wloskich motocykli jest b trudno.

Stary po Twoich postach ze nalezy docierac wyczyna 500km jak ma cylinder na nikasilu to nie uwierze w ani jedno slowo. Mialem Suzuki, Yamahe, Kawasaki, CZ i mase pierdolotow typu romet i najgorzej z czesciami i obluga bylo u Yamahy. Jeszcze chcialem dodac ze ludziom w serwisie wydaje sie ze do DT'tki jest tylko 1 rodzaj tloka i wprowadzaja ludzi w blad. Pozatym taki silnik jak RX ma wiele endurakow 50cc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary po Twoich postach ze nalezy docierac wyczyna 500km jak ma cylinder na nikasilu to nie uwierze w ani jedno slowo

:-D ...pytałem ostatnio fachowca(mechanika) co siedzi juz w tym z 20lat,mówił że crossa się nie dociera :!: ,jak coś to 5 minut spokojnej jazdy a później ogień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel husqvarną wr 125, rocznik 2005, moc 40KM glownie po drogach zrobil 10tys km ! mozecie nie wierzyc ale nawet mechanicy w salonie sie dziwili i nie wiedzieli jak to jest mozliwe

moze nie jest to cross, ale jest to motocykl wyczynowy o mocy zblizonej do crossa :mrgreen:

 

w crossach tłoki tak czy tak zmienia sie dla pewnosci praktycznie co 10h, pomimo ze gwarancja jest na 30h pracy, mowil mi to koles startujący w motocrossie, takze nie ma znaczenia czy tlok by wytrzymal 30h bez docierania czy 50h z docieraniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy znam na forum motoxu kolesia ktory na jednym tloku wyczynie robi caly sezon 100-120 godzin ja wymienilem pierwszy raz tlok w czerwcu o do zimy nie mam zamiaru go ruszac a jezdze przynajmniej raz w tygodniu na torze a na tloku ktory byl poprzedni wlasciclem jezdzil caly sezon i ja pol :P jak bym startowal w MP albo innych bajerach to ok ale mi spadek mocy o 10-20 % wiele roznicy nie robi bo i tak moto wykorzystuje moze w 60 maks 70 procentach a zostaje 80 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu co Ty chrzanisz wogole?? Mialem Yamahe i czekalem miesiac na glupi tlok. Pomijam juz to ze obsluga jest beznadziejna. Strzalek zamowil trybik do pompy wody i jak go dostal to motocykl byl juz sprzedany od kilku tygodni. Znam kilka osob co maja Aprilie i z czesciami nie maja wiekszego problemu

Stary mam Aprilie wiec wiem o czym mowie' date=' a moi znajomi maja rozne motocykle. To ze czekales na tlok miesiac to jeszcze nie jest tragedia.

Wiem ze to jest w sezonie dlugo, ale do Aprili niekiedy nie ma wogole, a jak juz cos jest to cena tez jest odpowiednia. Co do ogsugi to nie wiem, ja sobie wyszstko sam robie.

WIEM CO MOWIE WIEC NIE PERDO* WIECEJ GLUPOT. A jesli dalej sie upierasz to daj mi namiary na tlok+cylinder do silnika ROTAX 123.[/quote']

 

 

tu ma racje, kumpel tez ma af1 z rotaxem 123 i czesci szukal i szukal sprowadzali 2 miesiace i gowno sprowadzili wkoncu wyrwal silnik na allegro caly i do swojej af1 po remoncie zalozyl uzywane czesci, a potrzebowal pierscionki tlok cylinder i korbe :P osobiscie af1 do remontu bym nie kupil zle wrazenia :D moze w innych miastach nie ma problemu z czesciami ja tam nie wiem Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh muj kumpel ostatnio sprzedal tuarega z tuningiem polini na 160 i powiem ze maszyna była spox a jak juz o tym to opowiem wam historyjke jak chcaił przyszpanowac na niej przed dziewczynami wzią na gume i na plecy poszedł tak samo jak sprzedawal muwi do goscia ze chce ostatnie pozegnanie zrobic i to samo na plecy :-D :-D Musiał z ceny zpuscic :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh muj kumpel ostatnio sprzedal tuarega z tuningiem polini na 160 i powiem ze maszyna była spox a jak juz o tym to opowiem wam historyjke jak chcaił przyszpanowac na niej przed dziewczynami wzią na gume i na plecy poszedł tak samo jak sprzedawal muwi do goscia ze chce ostatnie pozegnanie zrobic i to samo na plecy Very Happy Very Happy Musiał z ceny zpuscic Laughing Laughing

 

 

Biedak' date=' ale zawsze jak ktoś się patrzy to nie wychodzi :P

 

[ [i']Dopisane: 08-08-2005, 21:51[/i] ]

A podobno jest jeszcze jakieś Derbi BI czy cosik takiego (Paryż dakar) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...