Skocz do zawartości

jak Wam się podoba ? - VFR streetfighter :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) . Ciekaw jestem Waszej opinii na temat efektu mojej pracy nad tym turystykiem. Ciągły brak czasu sprawił, że budowa zajęła mi ponad rok :? ale jakoś się udało. Motorek wymaga jeszcze pewnych kosmetycznych „poprawek” ale ogólny efekt już widać. Słowa krytyki też mile widziane. Obecnie pracuję nad inną owiewką na przód, bo ta mi się wydaje mało agresywna.

 

5.jpg

7.jpg

9.jpg

17.jpg

10.jpg

23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to już się nazywa profesjonalna robota, wygląda jak włoski sprzęt,

Nie mam większych zastrzeżen oprócz ........................... siedziska - słabo wykończone i razi to w oczy przy całokształcie.

Lepsze tworzywo ( warto się też zastanowić nad kolorem) i inny profil na pewno poprawią wygląd.

Mimo wszystko gratuluje super maszyny .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zadupek za ostro się zaczyna. Słabo sie komponuje ze zbiornikiem.

.

teraz taki jest desingn w modzie :evil:

-

-Owiewka faktycznie zbyt banalna.

.

bo pewnie jest z atestem :-D

-

-Układ wydechowy/kolektory/ przydałyby sie z kwasówki.

.

carbon to efekt snobizmu ' date=' no i niewydziela tyle ciepła :)

[/quote']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurde ja tu się podniecam ucięciem kawałka ramy, a tu TAKIE przeróbki się dzieją 8O

 

Dla mnie - REWELACJA!!!

 

Zrób porządek z siedzeniem ino - daj płaskie jak w sportach. Kolektory z kwasówki też na pewno dodadzą uroku. Felgi jak dla mnie też wymiatają. No a z atrapą ramy to już poszedłeś po bandzie na maksa. Niesamowita robota...

 

Aha, i już wiem co miałeś na myśli pisząc o zaadoptowaniu wydechów z 916/748... No i JA TEŻ TAK CHCĘ !!! :) :!:

 

carbon to efekt snobizmu ' date=' no i niewydziela tyle ciepła [/quote']

 

Ryżemu nie chodziło o końcówki ukł. wydechowego tylko o kolektory... :evil:

 

pzdr

 

[ Dopisane: 03-08-2005, 00:54 ]

EDIT: podaj proszę stronkę, na której można Twój motocykl obejrzeć mega dokładnie!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Wam za wszystkie komentaże :P Robote można oglądnąć na www.hotfighter.prv.pl w dziale "warsztat". Co do wydechu to też nad kwasówką myślałem jednak w przypadku V4 nie jest to taka łatwa sprawa, bo rury są nieźle "pokręcone". Poza tym zastanawiałem się nad "pługiem" pod silnik, więc większa część kolektora byłaby zasłonięta. Od miejsca w którym była kiedyś komora ozprężna (po silnikiem) wydech jest już wykonany z nierdzewki, tylko jej jescze nie wypolerowałem. Siedzenie rzeczywiście trzeba bedzie zmienić.

 

A jak tyle czasu wytrzymałeś bez jazdy? czy może masz coś innego do pojeżdzienia?

Heh :) coś innego? No w sumie tak ale ma o dwa koła za dużo :evil: Czyli samochód służbowy.

 

ile wyniosly koszty przerobki ?

kosztów wolę nie liczyć' date=' w końcu miałto być sprzęt budowany bez finansowych kompromisów. Najwięcej kasy poszło na tkaninę węglową do karbonowych detali i na wydech. Większość roboty sam wykonałem, a nie fachowcy, którym trzebaby dużo płacić i chyba dlatego tyle czasu to wymagało.

bo pewnie jest z atestem :-D

no niestety atestu na swoją robotę to chybabym nie dostał :D

Niebieski lakier + złote felgi = Subaru Impreza => o to chodziło?

..no niezupełnie. Złote felgi w połączeniu z polerowanym lub niklowanym rantem zawsze mi się podobały, a że w subaru zestawienie kolorów złotego i niebieskiego sprawdziło się to i ja co do takiego rozwiązania nie miałem wątpliwości.

Natomiast, co do karbonu, to uważam, że każdymateriał high-tec jak najbardziej pasuje do streetfighterów podobnie jak polerka, czy aerograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie poradzisz sobie z rurami z kwasowki - nie takie straszne

posiedz, pomysl i znajdziesz sposob bez problemu :)

pamietaj tylko o zachowaniu dlugosci kolektorow - ale to na pewno wiesz :evil:

koncowke wydechu bym teraz zrobil jedna - ja mam dwie "torpedy" - podejscie zmienia sie z czasem...

siedzenie polecam z mikrogumy - jest super nie slizgasz sie i swietnie sie jezdzi a super wyglada ( wiem bo mam :P )

 

duzo pracy wlazyles i na pewno masz wielka radoche - supper - na pewno warto robic takie rzeczy...

ja juz nie wyobrazam sobie seryjnego motocykla...

 

a w glowie juz nastepne projekty...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi zadupkami zadartymi do góry jak kacze dupy?

 

http://republika.pl/hot_fighter/galeria/st...ightery/287.jpg

http://republika.pl/hot_fighter/galeria/st...ightery/378.jpg

http://republika.pl/hot_fighter/galeria/st...ightery/348.jpg

http://republika.pl/hot_fighter/galeria/st...ightery/446.jpg

 

Całość pracy jest ok, ale te zadupki wszystko psują. Wygląda to żałośnie. w ogóle nie komponuje się z bryłą motocykla. Jak można tak spier**lić sprawę??? :? I jeszcze te siedzonka z kawałka blachy, jeździeć musi mieć stalową dupę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...