Skocz do zawartości

Niemotocyklowe - opony do auta


Rekomendowane odpowiedzi

Mama prosila mnie zebym jej znalazl dobre letnie opony do samochodu, mam problem poniewaz nigdzie nie znalazlem testów opon o wlasciwym wymiarze (165/70 R13) a i te testy wygladaja malo wiarygodnie (wyniki są sprzeczne). Czy moge liczyc na wasza pomoc w doborze tych opon? Samochod to Ford Fiesta, cena nie gra wiekszej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.baloon.pl, zobacz co mają w tym rozmiarze. Masz też kilka innych wirtualnych sklepów. Powiem Ci tylko jedno - bardziej niż na markę opony zwróć uwaqę na jej rocznik. W zimę proponowali mi w mega promocji ekstra opony w super cenie. Tylko .. wiek 5 lat. Sprawdzaj to, bo sprzedawcy potrafią wcisnąć takie coś, jak widzą, że się kupujący nie zna.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Golfie IV gumy Micheliny Energy. Co prawda u mnie jest rozmiar 195/65/R15, ale rozmiar Fiesty też jest dostępny. Moje wrażenia z jazdy na tych gumach są rewelacyjne - są ciche, bardzo komfortowe, a trzymają się drogi naprawdę dobrze, także na mokrym. Wcześniej miałem Fuldy i były znacznie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Fiesty (słaba dynamika) polecam Dębica Passio (bieznik typu N :) )

Ojciec ma takie w Citroenie (ten rozmiar) i sprawują sie doskonale (samochód jest dostawczy i pod obciążeniem też nie można im nic złego zarzucić) Poza tym bardzo dobrze piszczą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ze cena nie gra wiekszej roli wiec zalezy mi na jakosci (matka bardzo ale naprawde bardzo duzo jezdzi). Popytam sie o te Micheliny Energy, poza tym nie mam jakos zaufania do polskich producentow, zastanawialem sie jeszcze nad Dunlopami albo Toyo...

 

Aha- nie sugerujcie sie tym że to Fiesta- silnik ma dosc sporo mocy i momentu i potrafi odleciec (skrzynia sekwencyjna CVT czyli szybsza niz ręczna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...