Skocz do zawartości

I ja mam nową bryke!!!!!!!!!


rg166
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OD 3 GODZIN JESTEM SZCZESLIWYM POSIADACZEM YAMAHY DT 80!!

Niedługo postaram się o fotki. Niezarejestrowany jeszcze. Ale papiery ma na 50-tke. Zablokowany na wydechu- 14KM i 100km/h. 95'.

Na razie nie szaleje- max 45km/h, z tym, że ja sie dopiero uczę jeździć wiec bez śmiechu proszę:]

 

pozdro, postaram się o fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD 3 GODZIN JESTEM SZCZESLIWYM POSIADACZEM YAMAHY DT 80

Gratulacje ;)

 

Na razie nie szaleje- max 45km/h' date=' z tym' date=' że ja sie dopiero uczę jeździć wiec bez śmiechu proszę:'']

Jakiego smiechu 8O Pierwszy rozsadnie myslacy 14 latek na forum (no przynajmniej od dawna) - tak trzymaj :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wytrwalosci z tym 45 :-) ja jak kupilem GSa po przesiadce z Simsona (miedzy nimi bylo 2 lata przerwy) to jak tylko zajechalem pod dom rzucilem sie na droge zeby zobaczyc jak to jest jechac wiecej niz 100km/h na motocyklu ;-) po prostu nie moglem wytrzymac :]

 

powodzenia!! niech Ci sluzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD 3 GODZIN JESTEM SZCZESLIWYM POSIADACZEM YAMAHY DT 80!!

Niedługo postaram się o fotki. Niezarejestrowany jeszcze. Ale papiery ma na 50-tke. Zablokowany na wydechu- 14KM i 100km/h. 95'.

Na razie nie szaleje- max 45km/h' date=' z tym, że ja sie dopiero uczę jeździć wiec bez śmiechu proszę:']

 

pozdro, postaram się o fotki

 

Z tym 100km/h i 14KM to lepiej sprawdź czy rzeczywiście tyle idzie czy tylko właściciel tak mówił ;) Oczywiście żartuję, pojeździj z miesiąc i dopiero wtedy na prostej drodze sprawdzaj osiągi :buttrock:

I teraz to od razu wyjeżdzaj w teren-nauczy cię baaardzo dużo, oczywiście jeździj zawsze na miarę swoich możliwości ;)

BTW. Całkiem fajne moto ta DT 80 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz Swoj sprzecik :buttrock: Proponuje tak jak ja ..pojechac do lasu i pojezdzic sobie na piasku itp..wyczujesz wtedy moto i bedziesz wiedzial jak sie zachowuje w danej sytuacji...

 

P.S. Ja na swojej ETZ sie celowo wywracalem (w lesie) zeby wyczuc jak to jest sie przewracac i jak sie kladzie motocykl... - Tobie nie proponuje... Szkoda maszyny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowana DT ma 12km. Sprzeta gratuluje! :buttrock: Dobry wybor bo w koncu enduro. Przy glebie nic sie nie powinno stac. Mnie ostatnio przy 75km/h tył wyprzedzil i tylko mi sie ulamaly 2 mocowania lampy i jakies pierdolki w zegarach ktorych nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest z v-maxem, ani z moca, ale koles sie zna na rzeczy- jest to moj znajomy i motorami sie zajmuje od dobrych paru lat.

Moto bardzo fajne, jezdzi sie zajebiscie. tylko ze wlasnie zlapalem laczka....:buttrock:

za 2 godzinki bedzie zrobione:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...