Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde Qmpel chce kupić sQter i sie najarał na jakieś g***o z makro, w poniedziałek po to pojedzie, a ja nie wiem jak mu ten pomysł z głowy wybić, żeby kupił coś używanego i porzadnego....

To może być nie tylko jego decyzja, może go rodzice cisną czy cuś :icon_exclaim:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być nie tylko jego decyzja, może go rodzice cisną czy cuś :biggrin:

Chyba niestety tak, ale Qrde głupote robi chłopak, myśli, że bedzie miał gwarancje i bedzie wszystko super :/

P.S. A Ty o tej porze jeszcze nie spisz?? a co mamusia na to?? :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety tak, ale Qrde głupote robi chłopak, myśli, że bedzie miał gwarancje i bedzie wszystko super :/

P.S. A Ty o tej porze jeszcze nie spisz?? a co mamusia na to?? :icon_exclaim:

Co mu da gwarancja jak się będzie wszystko sypało, sam nic nie zrobi bo gwarancję straci. Zero przyjemności z jazdy.

 

P.S i kto to mówi :biggrin: Chciałam zauważyć że troszke starsza jestem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mu da gwarancja jak się będzie wszystko sypało, sam nic nie zrobi bo gwarancję straci. Zero przyjemności z jazdy.

 

P.S i kto to mówi :icon_exclaim: Chciałam zauważyć że troszke starsza jestem :biggrin:

 

A jak jest z odblokowaniem tego?? Dopiero po gwarancji?? On mówi, że gwarancja na 2 lata i 40 tysiecy o ile dobrze pamietam, ale skuter zrobi 40 tyś?? wierzyć mi sie nie chce, to sie chyba rozleci szybciej, może chodziło o 4 tysiące? A wtedy po co komu taka gwarancja??... ;/ I co? dwa lata trzeba sie bujać 45km/h?? Czy jak? Bo jak tak, to totalna klapa, jak ja jade 40 po szosie, to mam wrażenie, że zaraz z nudów umrę...

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku**a robicie wielki problem z tymi skuterami :biggrin: :bigrazz:

I co to jest w ogóle za temat: "antyskuter" :clap: :clap: co woleli byscie rower jakiegos rometa czy simsona dlatego że ma biegi i jest przyjemnośc z jady???????? KU**A jaka jest przyjemnos z jazy rometem albo simsonem jak to gó**o potrafi sie tylko psuć wiem coc o tym bo na motocylkach zrobiłem ponad 40 tys km

i to nie po miastach simsonem w trasy po 300km z placakiem pełnym narzędzi i częci rzeby po drodze go naprawiać :lapad: :wink: I jemu to nic pomogło ze ma biegi

Znajomi skuterami pokonuja takie przebiegi i nic sie nie psuje :icon_exclaim:

a co do przyjemnosci z jazdy co za przyjemnos c jeździć biegową 80 albo 50 mam RG 80 i jakos sie tym nie podniecam

A co do przyjemnosci z jazdy to kup se jedenm z drugim fure np BMW 325i E36 R6 24v 196 km

to jest przyjemnośc a w automacie się jeszcze lepiej jeździ

I nie pie**lcie ze jada taki bzyczkami z mnanualna strzynia sprawia przyjemnoś

Mod powienien zamknac ten temat bo on niczemu pozytecznemu nie słuzy

POZDR

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest motocyklista??? Qrde... śmieszny jesteś i sie podniecasz Bejcą jakąś, a masz szklane drzwi, co by było dobrze dresik widac?? NIe umiesz Simka dobrze naprawiać, to sie psuł, nic dziwnego w tym nie widze.

 

P.S. Kup sobie Forda Taurusa z silnikiem 3.8 benzyna takiego jak miał mój staruszek jakieś 8 lat temu, to odczujesz co to znaczy moc... Albo jeszcze lepiej Mustanga..

 

Pozdro dla wszystkich zakochanych w jednosladach!

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest motocyklista??? Qrde... śmieszny jesteś i sie podniecasz Bejcą jakąś, a masz szklane drzwi, co by było dobrze dresik widac?? NIe umiesz Simka dobrze naprawiać, to sie psuł, nic dziwnego w tym nie widze.

 

P.S. Kup sobie Forda Taurusa z silnikiem 3.8 benzyna takiego jak miał mój staruszek jakieś 8 lat temu, to odczujesz co to znaczy moc... Albo jeszcze lepiej Mustanga..

 

Pozdro dla wszystkich zakochanych w jednosladach!

 

Ty jestes zakochany w jednośladach i a skutery to co moze maja trzy ślady hehhehehe

A co do tych je**nych simsonóe to są motory do wolnej spokojnej jady a ja tak nie jeżdze

Jedz pełna spula 300km to ci sie cewki w zapłonie stopia tak mi sie wiele razy robiło

teraz jeżdze RG 80 non stop pełem gas i 5 tys bez awaryjnie

A simsonem zroibisz 7 tys i juz na uszy nie mozesz wytrzymać bo pierścienie ci chcą silnik rozpie**olić

a nie mówie juz o łozyskach na skrzyni i skrzeczacym koszyku sprzegłowym

A co do furek to jeźiłeś BMW 750 5.0L V12 300km seryjnie a ja miałem po tuningu jakies 450km!!!!!!

Ale to juz nie jest samochód dla ludu tak jak np. FORD

Kolego mi motor jest potrzebny do jeźdzenia a nie śmiganiu po mieście raz dziennie i popisywania się przed sukami

Jeśli zrobisz tyle kilometrów na moto co ja i przezejesz smiertelny wypadek to mozemy gadać niestey moto które posiadasz nie daje ci raczej tej szansy

pozdr

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes zakochany w jednośladach i a skutery to co moze maja trzy ślady hehhehehe

A co do tych je**nych simsonóe to są motory do wolnej spokojnej jady a ja tak nie jeżdze

Jedz pełna spula 300km to ci sie cewki w zapłonie stopia tak mi sie wiele razy robiło

teraz jeżdze RG 80 non stop pełem gas i 5 tys bez awaryjnie

A simsonem zroibisz 7 tys i juz na uszy nie mozesz wytrzymać bo pierścienie ci chcą silnik rozpie**olić

a nie mówie juz o łozyskach na skrzyni i skrzeczacym koszyku sprzegłowym

A co do furek to jeźiłeś BMW 750 5.0L V12 300km seryjnie a ja miałem po tuningu jakies 450km!!!!!!

Ale to juz nie jest samochód dla ludu tak jak np. FORD

Kolego mi motor jest potrzebny do jeźdzenia a śmiganiu po mieście raz dziennie i popisywania się przed sukami

pozdr

 

Ale za to widze, że auto Tobie, a raczej Twoim rodzicom, kolegom, nie wiem z kim jeździsz, bo raczej prawka nie masz jest chyba potrzebne do popisywania... P.S. Kup se dobry kask, to silnika w simlu nie usłyszysz przy szybkiej jeździe... :icon_exclaim: I jeszcze jedno, ja robie chartem codziennie jakies 40 km. cały czas pełen gaz, bez żadnych postojów, jakos nic sie nie dzieje... 200km. na pełnym gazie, tez nic sie nie działo. I jedyna rzecz jaka zaobserwowałem, to to, że co 2 dni musze tankować... Dobra, koniec gadki, bo i tak masz swoje teorie na ten temat i raczej powinieneś sie przeżucić na forum BMW a nie motocyklistow. I jak masz simla padline, to nic dziwnego, że sie walił, mój Qmpel tez co dwa dni swojego naprawia, bo to jakieś zdechle jest. POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 troche ci sie w główce przewróciło.... z którego roku ty mialeś sima.... a z ktorego roku sa te mega wypasione skuterki twoich kumpli ?? nic wiecej nie mam do powiedzenia.........

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz w tym temacie chyba z 3 lata temu. Wiadomo przez ten czas duzo sie zmieniło ale swoje zdanie podtrzymuje. Niewazne czym sie jezdzi jesli ktos jest motocyklista. Co z tego ze ktos smiga nowa R 1 jak jest cieciem motocyklowym ?? Tak jak ktos kiedys pisał Ogar 200 w rekach mistrza wiecej znaczy niz cbr 600 i partaczy :icon_exclaim: . Mi osobiscie skutery sie nie podobaja i jak byłem w wieku "motorowerowym" to nie chciałem nigdy skutera miec, ale jesli komus sie podobaja to czemu nie. Wazny jest jezdziec, nie pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku**a robicie wielki problem z tymi skuterami :banghead: :banghead: I co to jest w ogóle za temat: "antyskuter" :banghead: :banghead:

Ten temat był założony w marcu 2003 roku, a założyciel od września 2004 roku nie napisał ani jednego posta - więc nie miej do nikogo pretensji. Tytułu teraz nie zmienimy - może o to chodziło zautorowi, zeby ktoś się nim zainteresował? Ale temacik żyje nadal - posty są też z listopada 2005, a niedawno (15. VII) odgrzebał go wielki propagator skuterów... :biggrin:

 

co woleli byscie rower jakiegos rometa czy simsona dlatego że ma biegi i jest przyjemnośc z jady????????

Czy ktoś tu napisał, że wolałbym rower? :banghead: Nigdzie w tym temacie nie widziałem takiego tekstu...

 

KU**A jaka jest przyjemnos z jazy rometem albo simsonem jak to gó**o potrafi sie tylko psuć wiem coc o tym bo na motocylkach zrobiłem ponad 40 tys km
a co do przyjemnosci z jazdy co za przyjemnos c jeździć biegową 80 albo 50 mam RG 80 i jakos sie tym nie podniecam

Gratuluję takiego przebiegu! Mam jednak wrażenie, że jazda biegówką cię denerwuje, albo sprawia co najmniej, że czujesz się gorszy...

 

Znajomi skuterami pokonuja takie przebiegi i nic sie nie psuje :notworthy:

A ile lat mają te skutery? Ile razy były w nich rozbierane silniki? a ile razy przed tobą ktoś rozbierał simsony, romety i inne sprzęty, którymi jeździłeś? Jak dobra fabryka coś dobrze zrobi i żaden majster się do tego nie dorwie, to silnik wytrzyma niejedno. Zacytuję może fragment książki inż. Józefa Podlaskiego pt. "Jeżdżę motorowerem" (WKiŁ 1982): "Na Komarach wybrała się do Jugosławii przez Związek Radziecki, Rumunię i Bułgarię dziesięcioosobowa grupa bydgoskich studentów, inna pięcioosobowa grupa studentów warszawskich pojechała przez państwa południowej Europy do krajów afrykańskich; wycieczka ta dotarła przez Libię aż do Egiptu. Załączony rysunek 6.1 przedstawia spis miejscowości namalowany na zbiorniku motoroweru Komar 2361, przez które przejechali dwaj studenci warszawscy w swojej wyciecze dookoła Europy, liczącej ponad 11 tysięcy kilometrów"

 

A co do przyjemnosci z jazdy to kup se jedenm z drugim fure np BMW 325i E36 R6 24v 196 km

No, to kupim se i ci powim. :clap:

 

to jest przyjemnośc a w automacie się jeszcze lepiej jeździ

Istny orgazm! :icon_mrgreen:

 

I nie pie**lcie ze jada taki bzyczkami z mnanualna strzynia sprawia przyjemnoś

Mi sprawia. Może tobie przeszkadza to, że lydzie piszą tu swoje zdanie? Przypominam fragment początku tego topiku: UWAGA: WYPOWIADAM SWOJE ZDANIE (cyt. z PituŚ'a)

 

Mod powienien zamknac ten temat bo on niczemu pozytecznemu nie słuzy

Owszem, służy - służy tobie, bo możesz pisać, co ci ślina na klawiaturę przyniesie. :buttrock:

 

I to jest motocyklista??? Qrde... śmieszny jesteś i sie podniecasz Bejcą jakąś, a masz szklane drzwi, co by było dobrze dresik widac?? NIe umiesz Simka dobrze naprawiać, to sie psuł, nic dziwnego w tym nie widze.

Brawo! :-) Dobrze gada, dać mu herbaty :-P.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...