Skocz do zawartości

Odpalanie


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć tą rurke ....

 

zdjejmujesz korek i pompujesz ustami bez rurki a potem masz takie fajne kółko na twarzy :)

 

Ja tego nie doświadczyłem bo raczej nie miałem z tym problemów...

 

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robicie jak sie zapowietrzy' date=' tzn. skończy sie paliwo do zera i jak nowe naleje to nie chce dostać sie do cylindra bo w kraniku jest powietrze?? Ja pcham aż odpali...jest jakaś inna możliwosc??[/quote']

Moto na pych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja metoda odpalania XL-ki wygląda tak:

1 Odkręcam kranik

2 Wciskam ssanie

3 Wykonuję 2 kopnięcia na wyłączonym zapłonie

4 włanczam zapłon, 1 kop i chodzi :)

 

W momęcie zalania silnika robię podobnie jak Dominik, zakręcam kranik i na włączonym zapłonie kopię do skutku aż zapali (zazwyczaj 5-8 razy) odkręcam kranik i jadę dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj Ally zeby kranik na on albo rezerwe właczyć :(

A jezeli chodzi o moja wr'ke to rano pali z pierwszegokopniecia ale jak juz jezdze i sie zatrzymam i zgasze motor to potrafi miec problemy z odpaleniem ale mysle ze to wszystko przeez moj brak doswiadczenia - z dnia na dzien jest juz co raz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ku*wa i przez to mam teraz problem. Koles w diagnostyce nie chce mi podbic przegladu, ale naszczescie typ ktory sprzedal mi moto powiedzial ze to zalatwi i juz dzisiaj zawiozlem mu motor, oby mu sie udalo....

 

 

sry ale jestem podenerwowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kur*a i przez to mam teraz problem. Koles w diagnostyce nie chce mi podbic przegladu, ale naszczescie typ ktory sprzedal mi moto powiedzial ze to zalatwi i juz dzisiaj zawiozlem mu motor, oby mu sie udalo....

Zrobi, teraz już nie ma nr silnika na nowych bzykach tylko nr identyfikacjyjny czyli nr ramy. Ja jeżdze teraz rxem który tez nie ma nr silnika i jest zaresjtrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ten diagnosta to jakis stary dziad byl wiec pewnie nie na czasie jest ;/ ale jak mowisz ze mu sie uda to powinno byc good. Jeszcze zapytam sie Ciebie przy okazji. Jak mam sciagnac "blokady" w tlumiku? rozciac dyfuzor i wywalic z tamtad wszytsko? ile by to kosztowalo w serwisie bo ja nie mam dostepu do narzedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sciagnac "blokady" w tlumiku? rozciac dyfuzor i wywalic z tamtad wszytsko?

Tak + jakaś przelotowa koncówka

ile by to kosztowalo w serwisie bo ja nie mam dostepu do narzedzi...
Nie mam pojecia, wiem tylko tyle ze to często jest niewzięczna robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...