Skocz do zawartości

Odpalanie


Rekomendowane odpowiedzi

no i ku*wa pozamiatane..... koles podbil mi przeglad ale wpisal "brak numerow silnika" i mam pisac jakis list do ministra zeby zezwolil na rejestracje, przeciez to wieki potrwa  

trzeba było mi powiedzieć, już jednej osobie na forum załatwiłem przegląd, nie musiałbyś nawet pokazywać motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no poprostu zalamka.... nie wiem jak ja to zalatwie

Poszukaj innej stacji diagnostycznej i tam powiedz normlanie co i jak. Co do jakiegoś listu to abrdzo dziwne, możesz też sie psytac w okienku w urzędzie komunikacji o co chodzi kolesiwi jak przecież teraz nowe motocykle ( przynajmniej motorowery) nie maja żadnych numerów silnika. U mnie tyle motorków tak jeździ na jednym nawet ja sam i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz mniej wiecej wiem dokladnie co i jak. Wiec jutro ide do skarbowki oplacic umowe i cos tam jeszcze zrobic. Nastepnie musze isc do urzedu.. i tam mowie o tym zeby zezwolili na zarejestrowanie motoroweru bez numerow silnika, oni wysylaja pismo do ministra w warszawie, on zezwala badz nie i ja sobie jezdze. Jest szansa ze wydzadza mi probne blachy i probny dowod i sobie bede mogl jezdzic.... Nie wiem ku*wa ale ten kraj jest ladnie poper*olony. Nie wbijaja numerow silnika w dowod a je wymagaja..? przciez teraz kazdy nowy motocykl nie ma numerow silnika tylko wymagany jest 17 liczbowy numer win czyli ten na ramie... jednym slowem POJE*ANE. Nie mam zamiaru czekac 2 tygodnie az ten zakichany minister podpisze zgode..

 

[ Dopisane: 26-07-2005, 21:30 ]

kurde ale dalej cos mi to smierdzi skoro strzalku mowisz ze to sie da zalatwic bez problemu to ja nie wiem co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mieszkal centralnie w miescir to bys tak nie mowil.... juz troche jezdzilem ale boje sie bo duzo patrolow u mnie jezdzi.... uroki nowej huty w Krakowie

 

[ Dopisane: 26-07-2005, 21:49 ]

strzalek doradz co robic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzalek doradz co robic

Spytamn sie jak dokładnie sprzety sprowadzne były rejstrowane, bo ten rx co smigam to był tylko przerejstrowywany i problemu nie było. Kole sco miał Hma w olsztynie tez coś tam miał problemy z rejstracja ale kolesie u mnie mu wytłumaczyli. Postaram si edowiedziec co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytamn sie jak dokładnie sprzety sprowadzne były rejstrowane' date=' bo ten rx co smigam to był tylko przerejstrowywany i problemu nie było. Kole sco miał Hma w olsztynie tez coś tam miał problemy z rejstracja ale kolesie u mnie mu wytłumaczyli. Postaram si edowiedziec co i jak.[/quote']

bede baaardzoo wdzieczny za pomoc :-)

 

ezdziłem bez blach mieszkajac w centrum 3 miesiące dt w Zielonej Gorze ktora ma 170tyś. mieszkanców takze nie jest wioska ale nie jest tez za duza.Wiem co mowie Wink

to ty nowej huty nie znasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...