Skocz do zawartości

NOWE MOTOROWERY JAWY!!


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nigdy nei bede zabardzo ufal dozownikom. kumplowi jush sie zatarł derbik wole nalac do baku zawsze mam pewnosc.a bajer zbedny' date=' no moze wygodny:)[/quote']

 

Może zapomniał nalać do dozownika :-D :-D ?? Często takie sytuacje się zdarzają...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierd*le

z dozownika nie korzystam bo sie zatrze' date=' zaplonu elektronicznego nie lubie bo sie spali i beda koszty, a hamulcy tarczowych nie uzywam bo mozna przeleciec przez kiere

:? :? :?[/quote']

Jeszcze do tego trzeba dodać, nie wsiadam na motocykl bo się mogę zabić... :-) :lol: :-D :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierd*le

z dozownika nie korzystam bo sie zatrze' date=' zaplonu elektronicznego nie lubie bo sie spali i beda koszty, a hamulcy tarczowych nie uzywam bo mozna przeleciec przez kiere

[/quote']

To zastanow sie czemu wyczynowe sprzety nie posiadaja dozownika. Ja wole sobie nalac do benzyny, bo niedosc ze smarowanie lepsze to mam pewnosc ze dopoki jade olej dochodzi do cylindra. Juz dzieki dozowniczkowi mi pekl tlok takze pierwsza rzecz jaka robie po zakupie moto to go odlaczam. Z mieszania oleju z benzyna sa same plusy, tylko jest to troche bardziej uciazliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierd*le

z dozownika nie korzystam bo sie zatrze' date=' zaplonu elektronicznego nie lubie bo sie spali i beda koszty, a hamulcy tarczowych nie uzywam bo mozna przeleciec przez kiere

[/quote']

To zastanow sie czemu wyczynowe sprzety nie posiadaja dozownika. Ja wole sobie nalac do benzyny, bo niedosc ze smarowanie lepsze to mam pewnosc ze dopoki jade olej dochodzi do cylindra. Juz dzieki dozowniczkowi mi pekl tlok takze pierwsza rzecz jaka robie po zakupie moto to go odlaczam. Z mieszania oleju z benzyna sa same plusy, tylko jest to troche bardziej uciazliwe....

 

wyczynowka to wyczynowka

ja mam dozownik po to zeby z niego korzystac bo tak jest mi wygodnie, a skoro japonce bo instalowali w motocyklach/motorowerach tzn ze nie powinno byc problemow

oczywiscie nikogo nie zmuszam do korzystania z uslug instytucji jaka jest dozownik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu to miałem kiedyś przez dłuższy czas Jawę 585 czyli Mosquito. Zabawka fajna z silnikiem słoweńskiej firmy Tomos i skrzynką 5 biegową. Wg mnie jest to zabawka w której jakośc odpowiada cenie. Niestety przednie zawieszenia jest wiotkie i rury podczas hamowania lubią się wyginać (bardzo skuteczna tarcza z zaciskiem Brembo po jednej stronie) ponadto po około 2 latach jeżdżenia zawieszenie posikało się. na tłumiku korozja wyszła dosć szybko itp. Sprzęt był przezemnie dość odstro traktowany i wytrzymał blisko 30.000km Pisze że blisko bo padła przekładnia od predkościomierza. Z częściami zamiennymi było gorzej niz źle (miałem ją przez 2 lata od 1998 roku).

Do zabaw w stoppie czy składanie sie z kolanem w winkle Jawka nadawała się jednak wyśmienicie!

Szkoda ,że jakość wykonania a zwłaszcza materiałów była tak niska!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przednie zawieszenia jest wiotkie i rury podczas hamowania lubią się wyginać

 

az tak ???

 

a moze to tylko dlatego ??

 

Do zabaw w stoppie czy składanie sie z kolanem w winkle Jawka nadawała się jednak wyśmienicie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale nie schodzcie z tematu.. Rolling Eyes To co opłaca się kupić dandy 50 czy nie? Pytam po raz ostatni :) . Bo jak nie to kupię chyba Aprke Af-1 repliczke 92.r

Dbrze gadasz heheh kupuj Aprilie a nie w jakies Jawy sie bawisz. Ktoś sie zapyta czym jezdzisz ? Jawą... to wiadomo że wiekszosc skojarzy z starymi gruchotami.. a tlumaczyć sie że to jakas nowa itd to niezawsze da rady:) A jak powiesz ze jezdzisz Aprilia to dopiero bedzie :-D :-D :-D A tak na serio to ta dandy jest calkiem calkiem:) I tylko ona bo reszta to porazka. Mosqito jest jakas taka mala i wyglada jak... ale to kwestia gustu. POLECAM APRILIE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, dandy 50 nie ma obrotomierza ale na 99% ma elektrostarter. opbrotka zreszta zawsze sie da zalozyc.

 

a to ze to jawa to mi sie wlasnie podoba bo jakbym takim podjechal na ulice- koles pyta co to jets a ja mu na to ze to jawa... mysle ze by go z lekka zatkalo.

i moim zdaniem sie oplaca pod warunkiem samodzielnego sprowadzania z czech- tylko uwazaj zeby cie nie wykiwali jak mnie. umowilem sie, pojechalem 500km w jedna strone a oni powiedzieli ze "[prodana wczorej]" czyli wczoraj sprzedali. a to w komisie motocyklowym- MOTOCENTRUM OLOMOUC

 

PS. A Honde kupilem wlasnie w drodze powrotnej z czech- zaraz na granicy ale juz po stronie polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...