Skocz do zawartości

NOWE MOTOROWERY JAWY!!


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dbrze gadasz heheh kupuj Aprilie a nie w jakies Jawy sie bawisz. Ktoś sie zapyta czym jezdzisz ? Jawą... to wiadomo że wiekszosc skojarzy z starymi gruchotami.. a tlumaczyć sie że to jakas nowa itd to niezawsze da rady:) A jak powiesz ze jezdzisz Aprilia to dopiero bedzie Very Happy Very Happy Very Happy A tak na serio to ta dandy jest calkiem calkiem:) I tylko ona bo reszta to porazka. Mosqito jest jakas taka mala i wyglada jak... ale to kwestia gustu. POLECAM APRILIE:)

 

 

Gdybym nie był prawie zdecydowany na Twoją apke to byś tak pewnie nie mówił :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... co wy mi tu polskie strony... tu sie dopiero poczyta i popatrzy;

 

dandy: http://www.bert.cz/mototesty/jawauniondandy50.html

 

ogloszenia o dandy: http://moji.motorkari.cz/index.php?znacka=...&typ=Dandy%2050

 

a tu macie zestawienie wszystkich tych nowych motorowerkow; http://jawa-50.unas.cz/novinky/1.HTM

 

tyle ze wszystko po czesku:) ale dogadac sie nietrudno...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serdecznie dzięki :) te linki były mi bardzo potrzebne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze lata nieco ponad 55kahaema zawsze sie da zmienic:) nowoczesne motorowery po prostu musza miec te dlawiki. zeby cokolwiek z tego kupic trzeba udac sie w podroz do czech bo w polsce tego nie kupisz, a jesli juz to za 3 razy tyle co byc powinno. a widziales moze jawe robby? ja na zywca nie widzialem ale przy innym motorze i powiem ze jest baaardzo malutka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mosqito widziałem nowke unas w salonie na krakowskiej.. Ale niekupił bym tego za żadną kae. Więc chyba po nowke nietrzeba jechać do Czech. I Ogułem jest chuba jakiś importer więc napewno jest możliwość kupna w kraju. Chyba że w Czechach kupi sie taniej to wtedy inna sprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewidzialem nigdy na zywo zadnej z nowych jawek.sam posiadam motorower,ktorego niepotrafia rozblokowac w warsztatach w moim miescie,a tym bardziej ja niezdolalem,troche zwiekszylem moc,ale nadal jezdzi mi 70km/h,a w danych technicznych pisze ,ze moj model jedzie 95-100km/h!! jest to derbi fenix model G z 98 roku.jesli wiecie jak i na czym zdjac blokade,lub znacie miejsca,gdzie to mozna zrobic,prosze pisac na maila. [email protected][/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewidzialem nigdy na zywo zadnej z nowych jawek.sam posiadam motorower,ktorego niepotrafia rozblokowac w warsztatach w moim miescie,a tym bardziej ja niezdolalem,troche zwiekszylem moc,ale nadal jezdzi mi 70km/h,a w danych technicznych pisze ,ze moj model jedzie 95-100km/h!! jest to derbi fenix model G z 98 roku.jesli wiecie jak i na czym zdjac blokade,lub znacie miejsca,gdzie to mozna zrobic,prosze pisac na maila. [email protected]img][img]

 

 

Nie ten temat :( :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Ja mam Jawa Dandy 50 z silnikiem Sachs! Więc pytajcie o co chcecie, a ja spróbuje Wam odpowiedzieć

 

Ekstra! Za ile i gdzie kupiłeś? Używkę? Ma elektrostarter i obrotomież? Ile wyciąga? Nie jest za mała jak dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...