Skocz do zawartości

I ja się pochwalę... Kawka Vulcan 750!!!!!!!!


sly69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam. Sam noszę się z zamiarem kupna nowego moto /obecnie kawa454LTD a wcześniej inne Viagry, cienie 750/ i w namiarach są też Vulkany. Jedyne co trzyma to spora liczba łańcuszków w piecyku i podobno spory apetyt na E-95. Jeżeli macie swoje opinie to proszę napiszcie prawdę o tym modelu Kawy. Pozdrawiam i życzę udanych lotów. jurek [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolejnym forumowiczom - gratulowiczom!! :D

Mam już szybę, frędzle na klamkach, sakwy i rolkę - słowem, zwariowałem - ubieram dziewczynę :P Fotek jeszcze nie mam, ale już nie długo.

 

Z rozrządem okazało się, że u mnie jest wszystko OK ;)

Spalanie - na trasie zmieściłem się poniżej 5l na co dzień 5,5.

Spodziewam się, że przy normalnym traktowaniu (wymiany płynów, przeglądy, regulacje, jazda bez szaleństw) pojeździ to to trochę. Jestem zadowolony z tego zakupu. Niestety musze naprawić ładowanie, dopiero przy 4-5 tys. obrotów łapie właściwy woltaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kawek w klasie średniej proponuje vn 800 (wszelkiej maści)

silniczki 1 liga

szczególnie silnik w wersji C taki jak przy obecnym moim moto

spalanie malutkie maxymalne u mnie było 5,6 litra a mam szybbę wielkości żagla z "daru pomorza"

żadnych problemów

oleju nie bierze - wystarczy wymiana - w moim przypadku raz na koniec sezonu

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam się do gratulacji...

KAWY są po prostu GIT..

ja ganiałem na EN 500 teraz na VN 15 (1995) ..maszyny extra..

kierowniczkę zmień na szerszą..ja też taką miałem..ja zciągnęłem z Niemiec..strasznie sie jeździło..czyżby nasi bracia z zachodu mieli małpie chwyty ?? :banghead: ogólnie dobry wybór..życzę mnóstwo kilometrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...