Skocz do zawartości

Lidl


Rekomendowane odpowiedzi

kominiarki tez podobno daja rade (koles ma)

Zapomniałem, że kominiarkę też mam. Zimą jeszcze nie testowałem :lol: , ale przy +5 st. i otwartym (w sensie budowy, rzecz jasna :) ) kasku było w porządku. Fakt, że wygląda trochę...dziwnie, ale to drugorzędna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Niemczech na wiosnę nakolanniki i torbę na bak i są OK. Żałuję, że nie kupiłem przeciwdeszczówki, bo kumpel kupił i sobie chwali. Materiały 3M-a! Tam kosztowała 16 euro. W moim województwie z tego co widzę niedostępna. Może ktoś mi kupi i prześle?! Oczywiście pokrywam koszty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapiecie na tarcze jest takie sobie, zamek po wyjeciu z pudełka pracował tak, jakby był juz uzywany "kilka " razy :) chociaż za taka kase warto , zawsze to dodatkowy problem dla amatora cudzej własnosci ;) no ale wiadomo - jak moto nocuje pod chmurką warto raczej zainwestowac w cos lepszego

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku użytkuję kask enduro oferowany w Lidl'u.

Wrażenia:

- dobre, pewne i wygodne w obsłudze zapięcie

- tapicerka przyjemna i łatwa w praniu (pianką)

- daszek odpadł po pierwszej glebie w terenie, został... przynitowany do skorupy :)

- pękający lakier, dzięki czemu skorupa ma fakturę chińskiej porcelany 8O

- kask za niewielkie pieniądze do jazdy rekreacyjnej z niewielkimi prędkościami, a to z powodu wykonania skorupy we wtryskarce. To nie jest laminat!

 

Jeżeli ktoś nie ma kasy na fachowy garnek, lepiej zrobi kupując wspomniany kask niż jakiekolwiek wypasione Tornado. Ogóle wrażenie pozytywne, zjawisko pękającego lakieru dotyczy mojego egzemplarza, innych nie znam.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba kupię tę przeciwdeszczówkę bo paru znajomych kupiło i chwaliło na maksa zakup.

pzdr

Ostatnio żałowałem' date=' że na wiosnę nie kupiłem gumowego wdzianka, a tu proszę bardzo Lidl znów ma te graty w ofercie. Tym razem już nie przegapię.

Od siebie mogę polecić tankbag. Przejechałem z nim parę tysięcy kilometrów i spełnia całkowicie swe zadanie. Trzyma się motocykla mocno dzięki magnesom i paskom, jest bardzo pakowny, także przydaje się w podróży.

Ciekawe jak z jakoscia interkomu. Cena jakos zaskakujaco atrakcyjna...

Osobiście odradzam. Z kumplem testowaliśmy ten wynalazek i doszliśmy do wniosku, że nadaje się to cudo na skuter. Rano kupiliśmy, pod wieczór oddaliśmy do sklepu.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interkom sprawdza sie do 100km/h

Powyzej za bardzo trzeszczy - pianki na mikrofon przykleilem kropelka bo odpadaly.

Moze sie sprawdza w kaskach integralnych bo w otwartych lipa.

 

Tankbag za ta cene bardzo OK - co prawda magnesy moglyby byc mocniejsze ale ogolnie spoko.

 

Skarpetki musze teraz kupic nowe bo stare splonely razem z sakwa ale niezla sprawa.

 

Co do pokrowca to musze zmierzyc moto - ciekawe czy dla DragStara 650 bedzie dobry

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Lidlu na Conrada.

Kupilem pokrowiec - (zostal jeszcze jeden) - byly blokady, kominiarki, torby, kaski, interkomy, przeciwdeszczowki.

Jutro przymierze na swoja shadowke i zobacze jak ja wcisne :)

Jakosciowo wyglada dobrze jak na koszt 60 zl nawet b.d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja ciesze się z nowego przeciwdeszczowego kombi. W sumie to nie było ich wiele, po 2 z każdego rozmiaru, na szczęscie byłem pierwszy i mogłem spokojnie wybierać :twisted: Miałem nadzieje spotkać jakichś maniaków dwóch kółek, niestety, oprócz mojego moto przed Lidlem stały same puszki :?

 

pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dziś rano do Lidla w Tczewie (w Elblągu niestety nie ma :) ) i zakupiłem sobie torbę na zbiornik. Prezentuje się ona całkiem nieźle i jak dla mnie jest całkiem praktyczna (mięsci się w niej kask integralny co było dla mnie ważne). Co prawda nie przetestowałem jeszcze skuteczności magnesów (bo jechałem z pustą torbą) ale myślę że będzie dobrze szczególnie po zabezpieczeniu torby jeszcze tymi paskami po bokach.

 

Jak byłem tam o 8.30 to mieli cały asortyment także kupować kupować :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Lidl w Walczu jest tak slabo zaopatrzony czy co, ale torby na zbiornik byly tylko 2 o 10 rano :-) kupilem obie, jedna od razu zalozylem i wypakowalem innymi zakupami po brzegi (cale 22litry). Producent zaleca 130km/h max ale sprawdzalem do 150 i pewnie trzymala sie na samych magnesach i paskiem z przodu na glowce ramy. Na zakretach tez jest ok, po zabezpieczeniu rzeczy wewnatrz torby paskiem nic sie nie przesuwalo i torba tez raczej nie bujalo, wiec jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...