Skocz do zawartości

Najlepszy ścigacz 50ccm


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz nieewiem jak w twoich kręgach ale naszych "warszawskich" wyzywanie rodziny jest ponizej krytyki.... naprawde za coś takiego chciałbym dostać cie w moje skromne rączki.... N/C prośba do moda o stosowne posunięcie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem ze przesadziłem. Enduroguy ciebie przeprosiłem w tamtym temacie i myśle że sprawa skończona.

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 01:49 ]

Nie mam wójka w mafii. Tylko ty podajesz bardzo dużo danych na swój temat np: imie nazwisko i gdzie mieszkasz. W internecie jest takie niebezpieczeństwo że jakiś psychol może to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i oglądałem. Calkiem nieźle. Zwracam honor. Da sie spalić. Tylko szkoda że tak troche po ciemku nakręcone...ale dymek widać. A co do tego że już nie wejde na 4um to się za chwile spełni :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah fajnie sie czyta ten temat .... :lol: co do motorowerow(scigaczy :lol: ) 50ccm to ja jestem zdania ze 50 ccm to troche zamalo jak na sciga .... 50 ccm to tylko enduro, lepsza przyspiecha, v-max podobny, bardziej uniwersalny, to tak off-topic, kumpel mial rs50 i coprawda jechalo mu to 95-100 ale przyspiecha ... bez komentarza

głos polecial na Derbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy' date=' gratuluje :D Znowu Ci gul skoczył, jeszcze cisnienie nie opadło a juz sie podnioslo :-D[/quote']

Gdybyś nie zacząl tamtej bezsensownej gadki to by nic nie bylo,a że rozpocząleś to sie wku.wilem...a teraz?mnie sprowokowano i strasznie mi wstyT...no ale bywa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...