Skocz do zawartości

Amortyzator?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Masz amortyzatory dodatkowo "pompowane", takie rozwiązanie stosowane było w starszych sprzętach. Powinieneś znaleźć jakąś serwisówkę i sprawdzić jakie są proporcje olej-powietrze i się do tych parametrów dostosować.

Poza tym nie ma to jak dokładny opis motocykla jakim się jeździ :roll:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w KLR 650 mam przednie amory Kayaba i wedlug fabrycznej nalepki na amorach mozna pompowac do 250 kpa czyli 2.5 bara ale przy 1 juz sa bardzo twarde ciekawe poco te 2.5 :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lejesz tyle oleju ile kaze fabryka jak nalejesz max to amor bedzie sztywny a simeringi wystrzela w kosmos przy 1 mocniejszym nacisnieciu

 

mam orginalny trojnik obydwie lagi sa polaczone wezykiem z wentylkiem na srodku pompowalem juz sprezarka na cpn i nic sie nie dzieje przciez nie pompuje 5 minut tylko 1 nacisniecie spustu i sprawdzam ile juz jest

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge sie wypowiedzieć bo jeżde sprzętami gdzie przód i tył jest pompowany.

 

oleju wlewam zawsze tyle ile w serwisówce a powietrza dopompowuje tak zeby sie jeździło wygodnie i nie tłukło po łapach a z kolei przy hopach działało tłumienie olejem a powietrze pomagało

 

z tyłem jest identycznie

 

pompuje zawsze sprężarą z pistoletem na której jest manometr, pompuje zawsze każdą lage pojedyńczo.

 

Jak nawaliłem za duże ciśnienie około 1.8 at to przy hopie wyrwało simmering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...