Skocz do zawartości

"Śladami Boruty IV" - Borki k. Smardzewic 23-25.09


Rekomendowane odpowiedzi

Dominik, policz ilu chętnych jest na domki a ilu na namioty i czy się wszyscy spokojnie pomieścimy. Może trzeba "domówić kilka sztuk". Ja załatwiam zespół grający na sobotę (mam nadzieję, że się uda, ale nie obiecuję), a w piątek będzie możliwość zjedzenia małego conieco w knajpce z parasolami, tuż obok ośrodka.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek najbliższy (podobno) w kołach ma być mikro zebranko osób warszawskich jadących do Borek. Chodzi o kwestie domkowo-namiotowe i podróż jak mniemam. Jeśli w czwartek późnym wieczorem pojawią się jakieś zmiany odnośnie kwaterunku będzie to duży problem?

 

Z góry dziękuję licząc na wyrozumiałość Grona Pedagogicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz o czwartku 15-go to nie ma sprawy. Tylko zróbcie jakiś raport i załatwmy to jednym postem. Podobnie zachęcam inne grupy - pozbierajcie się w kilka osób i napiszcie (nawet na PW , najlepiej i do mnie i Dominika) co i jak.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze takie pytanie ?? bedzie jakas odtwazana muzyka??? jezeli tak to bardzo bym prosił o złe psy , wiem ze jezeli kazdy by o cos poprosił to mentlik ale naprawde klimacik daje ta kapela grali w OZORKOWIE 2005 . Wiec gdyby była taka mozliwosc było by swietnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Reasumując:

 

Doba za domek kosztuje 100 zł (w tym wliczyliśmy opłatę miejscową wynoszącą 1 zł/osoba). Dwie doby to 200 zł. Domek jest generalnie 3-osobowy (trzy łóżka, trzy komplety pościeli itd). Każdy ponosi pełną odpowiedzialność za stan domku (nazwiska będą przypisane do numerów domków).

 

Postawienie 2-osobowego namiotu kosztuje 12 zł/dobę (w tym opłata za miejsce i tzw opłata pobytowa).

 

Z piątku na sobotę żywimy się we własnym zakresie. Miejscowa restauracja jest jednak już przez nas uprzedzona i najprawdopodobniej w niej spędzimy sobie całą noc. To się zobaczy na miejscu, nie ma co planować, i tak będzie dobrze.

 

Grill zorganizowany będzie z soboty na niedzielę i kosztuje 40 zł od osoby i jest płatny obowiązkowo. Przewidziano dania jarskie. Menu jednak muszę jeszcze "obrobić" z firmą cateringową. Niebawem pojawi się w tym wątku menu ponownie, tym razem prawidłowe.

 

Paweł załatwia muzykę, na żywo. Przewidujemy opłatę wynikającą z tego tytułu, natomiast napisze o tym Paweł jak się pojawi pod netem.

 

 

 

Lista.

 

 

Forumowicze od piątku:

 

Pawel 1x

Od piątku

 

Dominik Szymański 1x

Od piątku

 

l3ft 1x

Od piątku

 

Yaco 1x

Od piątku

 

MiroN 1x

Od piątku

 

Swiruradom 1x

Od piątku

 

Doktor 2x

Od piatku

 

Gregor 2x

Od piątku

 

Aker i Aga

Od piątku

 

Mar95 + Dorka

Od piątku

 

Bruno Kawosz 2x

Od piątku

 

Adu 1x

Od piątku

 

Flipper 1x

Od piątku

 

Dziadu i Aśka

Od piątku

 

MarianKa 1x

Od piątku

 

Browarny 1x

Od piątku

 

Zbyhu 1x

Od piątku

 

Lars 2x

Od piątku

 

Zbycho 1x

Od piątku

 

Greedo 1x

Od piątku

 

Olsen 1x

Od piątku

 

wujek 1x

Od piątku

 

Rob_rocki 5x

Od piątku

 

plooscva 1x

Od piątku

 

xander 1x

od piątku

 

Michał 1x

Od piątku

 

Puchatek 1x

Od piątku

 

Loluch 1x

Od piątku

 

KML i Myszka

Od piątku

 

Data7 2x

Od piątku

 

mallutkii 1x

Od piątku

 

Fellini 9x

Od piątku

 

Martka 1x

Od piątku (jarskie szamanko)

 

Dawitson i darkstar

Od piątku (jarskie szamanko)

 

Koniaczek 2x

Od piątku (jarskie szamanko)

 

Embe 1x

Od piątku (namiot)

 

Ukasz 1x

Od piątku (namiot)

 

Fabio x1

Od piątku (namiot)

 

Niedźwiedź x1

Od piątku (namiot)

 

Izzy 2x

Od piątku (bez noclegu)

 

Razem w piątek = 65 osób (61 w domkach, 4 pod namiotami)

 

Forumowicze od soboty:

 

kriters01 1x

od soboty

 

Marlew 1x

Od soboty

 

DYMO 1x

Od soboty

 

KiceR x2

Od soboty

 

Samson i Nadiq

Od soboty

 

Avalon z żoną

Od soboty

 

Maciek (gflsh) 1x

Od soboty

 

Turek i Jola

Od soboty

 

Pingwin 1x

Od soboty

 

Borsukles 1x

Od soboty

 

Pablo 2x i PanStarszy1 plus 2 osoby = 4

Od soboty

 

Kamils 1x

Od soboty

 

DeTe 1x

Od soboty

 

Siwypfk 2x

Od soboty

 

3MB3 1x

Od soboty

 

Draco Fiszer 1x

Od soboty

 

Zomb 1x

Od soboty

 

Rysiek 1x

Od soboty

 

Diskus 4x

Od soboty

 

Simr student 1x

Od soboty (namiot)

 

Sz6sty 1x

Od soboty (namiot)

 

Dibas 1x

Od soboty (bez noclegu)

 

Razem w sobotę = 30 osób (27 w domkach, 3 pod namiotami)

 

Razem 95 osób na dzień 09.09.2005.

 

Mam zrobioną rezerwację w sumie na prawie 30 domków. Także luz!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł załatwia muzykę' date=' na żywo. Przewidujemy opłatę wynikającą z tego tytułu, natomiast napisze o tym Paweł jak się pojawi pod netem. [/quote']

 

A więc jestem. Przy pełni szczęścia uda się załatwić dwóch facetów, którzy fajnie zagrywają. Klasyczna kawałki - Dżem itp. Problem jest w tym, ze Pan Marian lubi sobie czasami golnąć, o czym się przekonałem. Dzwoniłem przedwczoraj, ustaliliśmy szczegóły, po czym wczoraj Pan Marian niczego nie pamiętał i przepraszał, bo był na bani. Jak zagrają, to będzie fajnie, jak nie, to już dzisiaj przepraszam. Będę z Panem Marianem w kontakcie, mam się przypomnieć za kilka dni, zobaczymy. Jakby co, będziemy na szybko coś kombinować. Zabierajcie swoje płyty, żeby się nie okazało, że są tylko "majteczki w kropeczki".

 

Pozdro, Pawel

 

PS. Jak Pan Marian z kolegą zagrają, to proszę bardzo, nie wypominajcie mu wpadki, sam był lekko zakłopotany rozmawiając ze mną wczoraj :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...