Skocz do zawartości

Jak doczekać tych 18-stu i prawka na moto??


olej-bc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam 14 lat i powoli ide naprzod....na pocztaku włoski skuterk, potem w wieku 10 wierchowina, 12,5 simson i w końcu 14yamaha dt 80/112 :)

Ja bym się cieszył że mam 16lat i zostały tylko 2 bo mi brakuje 4 :D

Ale trudno....narazie pierdopęd a za rok może jakieś fajne 125cc :)

Kase dostaje na urodziny i.t.d ale tak to mi do moto nie dokładają. Wszystko mam dzięki okazjom....simson za 500 i drugi za 200, yamaha za 1100....i mam nadzieje że tak będzie dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałem to, niż tłuc się kolejne 2 lata na 50-ce, która i tak już była za słaba Rolling Eyes

tez tak wlasnie myslalem i sie zapisalem :mrgreen: za godz pierwszy wyklad.

 

Ja tam nie czekam na maszyne powyzej 100 konna poniewaz :

- im dluzej jezdze na mniejszych pojemnosciach tym wiecej zdobywam doswiadzczenia, 50>80>125>...

- prawdopodobniej nie bede takiej nigdy posiadal poniewaz moj swiat to enduro, enduro i jeszcze raz enduro :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie moge się doczekać Prawka :) jutro zaczynam nowy rozdział bo 17 stuknie :oops: jestem jakoś szczęśliwy, nie lubiłem mieć tych 16 lat sam nie wiem czemu. W sierpniu zaczynam robienie prawka ... a jak zrobie to będe skakał do góry ,że już je mam i się skończy te najgorsze czekanie. :mrgreen:

 

POZDRAWIAM CZEKAJĄCYCH prawko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze temat kwitnie i rozwija sie :) Ja wprawdzie swoje prawko na kat.AB odebralem niedawno ale wyczekiwanie na nie zaczeło sie w wieku 13lat kiedy po raz pierwszy dosiadlem komrka .Wprawdzie mialem ja przez dziesiec dni ale frajda byla jak nigdy i wtedy poczulem ze zarazilem sie horoba zwaną motocyklowa :D .Puzniej mz150,250,no i dlugo wyczekiwana wypieszczona i zadbana do granic mozliwosci przez mojego poprzednika Honde cb500 ,mieszkającego niedaleko mnie i dodam jeszcze ze ogladnałem ja w czerwcu a odebralem w pażdzierniku siwych wlosów na glowie pelno :-D :-D :-D no i wyczekiwanie na sezon .Pozdro dla wszystkich moto maniakow z prawkiem i bez :) Trzymajmy sie razem ,nie wyginiemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy rozdział bo 17 stuknie

wszystkiego naj!! ale tak swoją drogą to 17 lat to kijowy wiek bo nic jeszcze nie możesz a odpowiadasz karnie już jako dorosły...

 

dzięki dzięki :)

 

Może i 17 to kijowy wiek ' date='ale lepiej brzmi. Nie wiem sam czemu 16 mi sie nie podobało. Ale dzięki temu mam mniej czasu na czekanie do 8mnastki :D A karnie to narazie nie zamierzam odpowiadać, w ogóle z policją nie chcem miec nic wspólnego przez ten rok ,będe siedział i czekał aż 18 stuknie :D i pewnie za rok powiem ,że 17 to był głupi wiek hmmmm.

 

[b']BYLE :D

A NA WIOSNĘ ZA ROK MOTO :)

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje 2 lata do 18-tki a czekanie wykańcza.. W moim przypadku niema mowy o A1, po 1 narazie powinienem sie uczyc a wiem ze jak bede mial jakies 125ccm to wogole do domu nie bede wracal : D, po 2 szkoda mi siana, wole tę kase co bym w A1 wtopil - dolozyc do moto(albo na wahe : D), po 3 wole na 50-tce nauczyc sie dobrze jeździc (zaliczac upadki) niz z małym bagarzem doswiadczenia pojsc na "gleboka wode" (czyt.125ccm) ale mniejsza o to ;] ja czekajac na 18 latek wiele razy mysle jak to zajefajnie jest smigac ponad 100km/h ; ] pomagają mi w tym tez różne zloty, przebywanie na nich sprawia taka frajde ze oł men : D

 

pozdrawiam

 

//edit wlasnie sie zorientowalem ze to moj 1 post wiec witam wszystkich : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje 2 lata do 18-tki a czekanie wykańcza.. W moim przypadku niema mowy o A1' date=' po 1 narazie powinienem sie uczyc a wiem ze jak bede mial jakies 125ccm to wogole do domu nie bede wracal : D, po 2 szkoda mi siana, wole tę kase co bym w A1 wtopil - dolozyc do moto(albo na wahe : D), po 3 wole na 50-tce nauczyc sie dobrze jeździc (zaliczac upadki) niz z małym bagarzem doswiadczenia pojsc na "gleboka wode" (czyt.125ccm) ale mniejsza o to ;'] ja czekajac na 18 latek wiele razy mysle jak to zajefajnie jest smigac ponad 100km/h ; ] pomagają mi w tym tez różne zloty, przebywanie na nich sprawia taka frajde ze oł men : D

nsr to był moj pierwszy kontakt z motocyklem w ogóle, na niej nauczylem sie jeździć (wczesniej samochód) i nie uważam, że 125 to głęboka woda, raczej poziom na którym można swobodnie płynąć, ale w razie czego jeszcze podeprzeć się nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Ja po doswiadczeniach z simsonami, suzuki ts50 i ogarem...na imprezie u tomka kulika latalem suzuki gs 500 i bylo spoko :D Silnik ma taka charakterystyke ze moglem jechac na 1,5tys obr. Moze nie jest to najlzejsza maszyna dla osoby majacej 160cm wzrostu i wazacej 53kg ale jezdzilo sie super. Ja mysle zacznij od 125 i bedzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...