Skocz do zawartości

Buciki Sidi B-one


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Przedzwoniłem pod ten adres i nic mi to nie daje

bo cena ta sama co w Krakowie a z modeli,

które wymieniłem większości nie ma.

 

Chyba trzeba będzie głębiej sięgnąć do kieszeni, może:

 

oxtar evo tcs sport

sidi vertigo ew. corsa

 

No sam już nie wiem. Mam wrażenie, że każdy sprzedawca

zachęca do tego co ma a wszyscy ku wyższej cenie.

Po czym jak namówią na buty za 1.5KPLN to spuszczą

50zł.

Frustracja.

 

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak juz kupicie i przetestujecie te Vertigio to poprosze o opinie. Moze byc w nowym watku, bo tu juz burdel straszny ;-) Szczegolnie wygoda uzytkowania i zachowanie podczas deszczu mnie interesuja.

Zastanawiam sie wlasnie nad tymi bucikami, ale zniechecaja mnie do nich dwie rzeczy:

1) zamek na wierzchu, nie kryty zadnym rzepem - podczas deszczu moze byc kaszana

2) mialem je na nogach i ciezko sie w nich niestety chodzi (chyba ze to byly Corsy...), niewygodne wpizdu :? No ale albo rybka albo pipka.

 

Pewnie tak czy siak kupie, bo Vertebra 2 juz niestety nie idzie dostac (poza Air i Tepor, ktorych nie chce), a one by byly dla mnie de best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W B-One chodzi się jak zwykłych papciach. Super, nie trzeba na krótsze wypady zabierać drugiej pary butów.

Podobnie jak Fat czekam jednak na kogoś kto napisze nieco o Vertigo, bo takie bym chętnie kupił, ale nie w ciemno. Vertigo Corsa to już dla nas przegięcie - po co nam te wszystkie zapięcia na linki, torowe wzmocnienia itd, tylko dluigo się je zakłada i długo ściąga.

Fat - Muhot nie ma już w Rapidzie Vertebry 2?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.  

Fat - Muhot nie ma już w Rapidzie Vertebry 2?

niestety nie ma, a szkoda. I z tego co z nim rozmawialem, to nie ma tez mozliwosci jakiegos sciagniecia ich (albo byloby to trudne). W Vertebrach 2 chodzilo mi sie duuuzo lepiej niz w Vertigio, a przy tym oferowaly one bardzo porzadny poziom zabezpieczen. Dlatego tez dlugo sie na nie czailem, az wreszcie gdy moje XPD zaczely sie konczyc, to Vertebry wycofano :? Obecnie w Lousie jest dostepna tylko wersja Air (mocno perforowane, praktycznie tylko na lato), albo Tepor (z membrana, ale wpip drogie). Chyba zeby gdzies dorwac jakies rezerwy sklepowe albo poszukac na eBayu.

 

Ale za to dzis pochodzilem sobie jeszcze troche w Vertigio i w sumie nie jest az tak zle :-) Mocno szytywno, ale idzie sie przyzwyczaic, a moze tez z biegiem sie "rozchodza". Coprawda gdy zalozylem spowrotem swoje buty (klasa mniej wiecej B-One'ów) to czulem sie jak w trampkach, no ale trudno. Wole miec mimo wszytsko but porzadnie zabezpieczony - w koncu sluzyc maja one glownie do jezdzenia ;-) Np. w miejscu gdzie B-One maja tylko skore (okolice sciegna), Vertigio maja juz kawal konkretnego plastikowego protektora. Do tego te wszystkie bajerki Vertigio, no i ich zaaajebisty wyglad - ja je chce! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.  

Fat - Muhot nie ma już w Rapidzie Vertebry 2?

niestety nie ma, a szkoda. I z tego co z nim rozmawialem, to nie ma tez mozliwosci jakiegos sciagniecia ich (albo byloby to trudne). W Vertebrach 2 chodzilo mi sie duuuzo lepiej niz w Vertigio, a przy tym oferowaly one bardzo porzadny poziom zabezpieczen. Dlatego tez dlugo sie na nie czailem, az wreszcie gdy moje XPD zaczely sie konczyc, to Vertebry wycofano :? Obecnie w Lousie jest dostepna tylko wersja Air (mocno perforowane, praktycznie tylko na lato), albo Tepor (z membrana, ale wpip drogie). Chyba zeby gdzies dorwac jakies rezerwy sklepowe albo poszukac na eBayu.

 

Ale za to dzis pochodzilem sobie jeszcze troche w Vertigio i w sumie nie jest az tak zle :-) Mocno szytywno, ale idzie sie przyzwyczaic, a moze tez z biegiem sie "rozchodza". Coprawda gdy zalozylem spowrotem swoje buty (klasa mniej wiecej B-One'ów) to czulem sie jak w trampkach, no ale trudno. Wole miec mimo wszytsko but porzadnie zabezpieczony - w koncu sluzyc maja one glownie do jezdzenia ;-) Np. w miejscu gdzie B-One maja tylko skore (okolice sciegna), Vertigio maja juz kawal konkretnego plastikowego protektora. Do tego te wszystkie bajerki Vertigio, no i ich zaaajebisty wyglad - ja je chce! :-D

 

Ja dodklanie dlatego tez je chce :-)

Takze 3mam w kciuki ze kazdy z Nas kupi te buty ktore chce :)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam buciki Sidi Vertebra. Powiem tylko tyle.....REWELACJA!!! Jestem naprawdę z nich zadowolona, sprawdzają się nie tylko w czasie jazdy w upale, ale również w deszczu. Nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń.

Materiał i jakość wykonania są doskonałe. Buty robione są w nowej technologii dającej gwarancję trwałości, elegancji i bezpieczeństwa. Wykonane są z połączenia elementów z tworzywa sztucznego i trwałej impregnowanej skóry. Buty są naprawdę lekkie. Podeszwa o bardzo dobrej przyczepności. Nie znalazłam w nich żadnych uchybień i usterek-żadnych wystających nici, nie doszytych miejsc czy niedokładnie odlanego elementu z tworzywa.

Nosi się je wygodnie, biorąc pod uwagę to, iż jest to ,,produkt przeznaczony szczególnie dla motocyklistów jeżdżących sportowymi maszynami". Obcas jest optymalnej wielkości, nie daje wrażenia „szpilek”, pozwala na bardzo dokładne ustawienie nogi na podnóżku motocykla i uniemożliwia zjeżdżanie nogi zarówno w przód jak i tył. Całość jest dość sztywna jednak miła i miękka w środku, nie odczuwa się żadnego gniecenia elementów sztucznych. Wyściółka wewnątrz obuwia jest miękka i nie ma tendencji do brudzenia skarpet czy zatrzymywania brudu wewnątrz. Daje się łatwo i w miarę prosto czyścić i suszyć. Wszystkie części ochronne obuwia są dokładnie wykonane, większość można demontować i wymieniać na nowe. Mają możliwość niewielkiej regulacji. Jedyną wadą wydają się być ślizgacze nosowe, które nawet po dokładnym montażu nie są idealnie dopasowane do kształtu buta i delikatnie odstają. W szczeliny dostają się drobinki piasku i sprawiają, że ochraniacze coraz bardziej odstają a skóra pod nimi wyciera się. Niestety podczas jakiejkolwiek „przechadzki” buty wydają specyficzny, tylko dla siebie, dźwięk. Przyczyną tego są elementy ochronne tylniej części buta, na całe szczęście odrobina smaru do łańcucha w sprayu załatwia sprawę na długo. Ta tylnia część butów jest prawdziwym zbawieniem! Można w nich śmigać tzn. chodzić ile się chce, bez potrzeby rozpinanaia butów. But jest idealnie dopasowany do nogi i nie ma obawy obtarcia nogi czy niewygody przy chodzeniu. Nawet podczas jazdy w obfitym deszczu buty nie przemakają. Zamek jest naprawdę bardzo dobry, nigdy się nie zacina, a całe zapięcie jest zrobione tak, że nie trzeba martwić się o materiał naszych spodni, który mógłby dostać się w zamek i zablokować go. Dodatkową cechą dającą jeszcze więcej bezpieczeństwa, szczelności i odizolowania stopy od warunków zewnętrznych jest zapięcie na rzepy, po jego zamknięciu już nic nie dokucza a but staje się całością z naszą stopą usztywniając ją dokładnie z resztą nogi. Górna część butów jest przystosowana do włożenia w nie nawet grubych nogawek kombinezonu.

Jakość wykonania i trwałość butów Sidi Vertebra jest bardzo dobra. Buty są naprawdę wygodne. Nie przemakają i co najważniejsze są bardzo bezpieczne.

Ja w zeszłym sezonie zapłaciłam za nie 600zł na motobazarze, teraz pewnie już sa tańsze.

Gorąco i z czystym sumieniem polecam te butki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sidi Vertigo - butki rewelacja.

Suprer wygodne, chodzenie po miescie nie meczy stop. Cala tylnia czesc buta jest usztywniona, gorna czesc buta posiada regulacje (mozna zmienic szerokosc cholewki) co rewelacyjnie sie sprawdza jak chce wskoczyc w spodnie skorzane ktore wpuszczam w buty. Skora jest rewelacyjnej jakosci. Butki maja slidery :)

Jadac w deszczu ok 40 min buty nie przemokly.

Gleby jak narazie nie mialem i nie zamierzam ich testowac w tak ekstremalnych warunkach ale po wygladzie wnioskuje ze dadza rade.

Kupilem je na ebay'u za 165 euro z przesylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...