Skocz do zawartości

jazda bez dokumentow?


Aska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze wie, jakie sa konsekwence jazdy bez papirkow :?:

Samochodu mam co prawda wszystkie dokumenty, za to swoich nic, z prawem jazdy wlacznie ;)

Maja gdzies chyba centralna ewidencje i moga sprawdzic?

na wszelki wypadek staram sie nie rzucac w oczy, nie wiedzialam, ze potrafie jeszcze tak przepisowo jezdzic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz prawko, a nie masz dokumentów przy sobie, to nawet dwie stówki, a nie każda radiolka ma polączenie z systemem centrali. A jak któryś będzie nie w sosie, to Ci samochód "przetrzepie", a oni jak chcą, to zawsze coś znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak nie mialem przy sobie OC (zgubilem tą małą kartke co sie wklada do dowodu rej ) ale sam dowod i prawko mialem, to pała mi powiedzial ze mi odwioza motor na parking policyjny i mandacik dostane a jak zapytalem czy mnie odwioza do domu to mi powiedzieli ze nie ma o czym gadac (15 KM od domu) no to zadzwonilem po starą i przyjechala autem i pokazala OC, skonczylo sie na mandacie 50 zl ktorego i tak nie zaplacilem a po 2 miechach przyjechal radiowoz i wzieli mi ten mandat bo nie mialem ukonczonych 17 lat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem przed tygodniem 50zł -tzn nie miałem dokumentów przy sobie, dowiozłem a mandat dostałem nawet nie wiem za co-może ktoś wie co to art 143? ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boshe święci sie znalezli 8O ' date=' ja tez jezdze bez prawka no i co z tego a dlatego bo nie mam kasy jeszcze. No i co motor ma stac w garazu i sie marnowac :? :? :?[/quote']

 

Niech się nie marnuje. Jak będziesz miał dzwona to nieźle przebeceluejsz za pokrycie kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boshe święci sie znalezli 8O ' date=' ja tez jezdze bez prawka no i co z tego a dlatego bo nie mam kasy jeszcze. No i co motor ma stac w garazu i sie marnowac :? :? :?[/quote']

 

 

ja mam dla Ciebie pomysl. sprzedaj moto bedziesz mial pieniadze na prawo jazdy. i moto sie nie zmarnuje i Ty bedziesz mial kwit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...