Skocz do zawartości

Romet a głos jak choper


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dyslektykow to jest ans coraz wiecej.. (tez sie zaliczam wiec sztama opu) Inni tego nierozumieja ale naprawde mozna nieiwedzac otym robic bledy :D oki bo to tak offtoopic :twisted:

 

[ Dopisane: 13-07-2005, 14:34 ]

A zeby niebylo calkowice off to napisze ze kumpel w romecie zrobil sobie pdowjne tumiki. tzn zrobil jedno kolanko ktore rozchodzilo sie na dwa ( duuzo roboty) I mial 2 tumiki. Chodzilo to dosc glosno i bardziej bassowo ale sciagnal to bo sie sasiedzi czepiali. Jesli kumpel Twoj by chcial cos takiego to pogadal bym ze swoim kumplem mozeto jeszce ma i by sprzedal. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w polskim języku następujących słów : tepiC ' date=' JeSli, siE , pomiEdzy , ZjadLeS, Zart , ktOrego, zajarzylem [/quote']

Nie wiem czy sie orientujesz ale naprzyklad ja sporo czasu z Macintosh'a korzystalem ( i korzystam nadal) a tam polskich fontów nie mialem. Pozatym ich brak nie utrudnia czytania, a to co sie dzieje u Ciebie to jest po prostu masakra. PIsz posty w Word'dzie a potem wklejaj na FM, tylko nie wiem czy ten program ze wszystkim sobie poradzi :roll:

mi się już tez nie chce gadać z ograniczonym wieśniakiem jesteś za tępy na te forum i za głupi żebym cokolwiek do ciebie pisał no ale niech to będzie wyjątek może jednak uświadomisz sobie ze jesteś debilem

Jak czytam takie posty mam wrazenie ze masz ok 12 lat

 

 

A z rometa nigdy nie wyciagniesz basowego pomruku bo to w koncu 2suw. Lepiej dązyc do tego aby silniczek pracowal jak powinien i caly uklad wydechowy był szczelny (to i na mocy zyskasZ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyslektykow to jest ans coraz wiecej.. (tez sie zaliczam wiec sztama opu) Inni tego nierozumieja ale naprawde mozna nieiwedzac otym robic bledy :D oki bo to tak offtoopic :twisted:

 

 

 

Najlepszym przykładem ze nie ma czegos takiego jak dyslektyzm, jest mój własny brat, który też robił od cholery błędów a juz nie robi. Cud? Nie, nauczył sie ortografii. Dlatego przeraźliwie wku**ia mnie jak ktoś pierdoli takie głupoty jak w poście który zacytowałem. Skoro ktoś nie potrafi sie nauczyć na pamiec paru wyjatków, utrwalic ich czyjatąc książki czy gazety to zapewne nie nauczy sie też przepisów ruchu drogowego, a co za tym idzie - wara od motocykli i motorowerów.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dyslekcja niepolega jedynie na tym ze nieumie sie ortografii. np gubi sie literki ma sie brzydkie pismo itd. Oczywiscie niepopieram tych ktozy mowia ze sa dyslektykami nieznajac zasad ortografi poniewaz im sie niechce ich nauczyc. Zeby byc dyslektykiem trzeba przejsc badania psychologiczne. Jednym znich jest no sprawdzanie czy zna sie zasady ortograficzne. I polega to natym ze choc je znasz to nieumiesz ich wykorzytsac. Ja przeszedlem takie badania / Mam papierek ze jestem dyslektykiem ale zgadzam sie ze jesli ktos nieumie zasad ort i mowi ze ejst dyskletykiem to poprostu jest ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo odróżnić dyslektyka od głąba albo lenia............

Dyslektyk który czyta książki i stara się pisać poprawnie, będzię się mylił sporadycznie, czasami mu gdzieś jakaś literka ucieknie, generalnie jego tekst nie będzie się rzucał w oczy. Ale to co niektórzy z was prezenutją to się nie nazywa dyslekcja tylko analfabetyzm........ Więc brać się do nauki bo matura was czeka........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwiek nawet zadawajacy

Jakis nowy rodzaj dzwieku ?? ;)

 

widzę ze masz jakieś bury do mnie

 

jakies nowe texty

 

A tak ogolnie to niech zostawi samo kolanko, zobaczy czy mu sie odglosy podobaja. glupoty pleciecie zeby sobie kupił 4 suwa, przeciez romeciki maja max 3 tys. obrotow wiec poinno byc oke. Tyle ze jest zonk z zaplone poniewaz bedzie sie przestawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez romeciki maja max 3 tys. obrotow wiec poinno byc oke. Tyle ze jest zonk z zaplone poniewaz bedzie sie przestawiał.

 

Ale pie**olisz , silnik Jawy 50 ma max moc przy 6500 RPM ,Romety jakos kolo 5400 RPM (nie pamietam dokladnie). A co ma tlumik do zaplonu :-D Bez tlumika zubozy sie mieszanka --> przegrzanie silnika --> mozliwe zatarcie 8) Jak sie nieznasz to sie nieodzywaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javka ma przy 4500 obr/min 2 km przeciesz to nawet nie bedzie sie tyle kręciło 6500 to chyba jakas mocno podkrecona

 

Ogar 200Jawki na polski rynek maja 2 km przy 4500 RPM ,poniewaz ma zablokowany krociec ssacy i kolanko wydechowe i silnik nie kreci sie wyzej. Oryginalna nieblokowana jawka ma 3,5 przy 6500 :twisted:

 

Na czeskiej instrukcji do jawki pisze Max vykon motoru 3,5km/6500 i to samo na tabliczce znamionowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javka ma przy 4500 obr/min 2 km przeciesz to nawet nie bedzie sie tyle kręciło 6500 to chyba jakas mocno podkrecona

Odblokowana jawka przy 6500 RMP* osiąga moc 3,5KM

 

*jak sie nie myle

 

P.S. Pisząc tego posta nie byłe jeszcze posta powyżej. :oops:

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...