Skocz do zawartości

rasowanie MZ ETZ 150 (małe pytanko)


brzeszczot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy istnieje coś takiego do MZ ETZ 150? nie moge w necie coś takiego znaleść.

 

Nie widziałem czegoś takiego. Jak by było to sprzedawca napisałby że podnosi moc do 30HP. Ciekawe czy jeżdżący simsonami myślą że mają 9 koni. :-D :-D

Ale jaja. Moim zdaniem to obniża moc (z powodu słabej jakości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałem.Natomiast widziałem w mz etz 150 silnik od 250.Oczywiście wraz z calym osprzętem i musze powiedzieć' date=' że to było nawet lepsze niż oryginalna 250.[/quote']

Moj kolega tak zrobil i sie sprzedało jako Etz251 :lol: . Przeciął rame, ładnie zaspawał, a w miejscu spawow zalozyl detke ktora niby miala trzymac przewody. Pojawil sie nastepny problem: kolanko od wydehcu przy duzym ugieciu przedniego amortyzatora potrafilo dotknac blotnika :-D . No to co?? Bardziej gesty olej i 3 razy wiecej niz w instrukcji. Szczerze wspolczuje nabywcom sprzeta. musze jednak powiedziec ze kolega sezon przelatal bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie akcje powinni rece przy samej d**** ucinać!! Sam kupiłem Mine (Etz 150) która jak sie okazało po roku, była po centalnej czołowce, a zamiast ramy był poprostu zwykły jekiel (materiał zamkniety), z centrostalu!! Chcialem sprzedawce wykastrować, ale byłtaki zapis w umowie ze moglem tylko płakac, cóż takie życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega tak zrobil  i sie sprzedało jako Etz251  :lol: . Przeciął rame, ładnie zaspawał, a w miejscu spawow zalozyl detke ktora niby miala trzymac przewody. Pojawil sie nastepny problem: kolanko od wydehcu przy duzym ugieciu przedniego amortyzatora potrafilo dotknac blotnika  :-D . No to co?? Bardziej gesty olej i 3 razy wiecej niz w instrukcji. Szczerze wspolczuje nabywcom sprzeta. musze jednak powiedziec ze kolega sezon przelatal bez problemu

 

sku***syna powinien nastepny wlasciciel pociąć jak tą ramę i obwiązać dętką

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...