Skocz do zawartości

Bandit 600 bez prawa rejestracji


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Jesli mam mozliwosc kupna calkiem taniego motocykla bez prawa rejestracji, mowa jest teraz o bandicie.To czy istnieje jakiekolwiek rozwiazanie zeby mozna bylo go zarejestrowac? Myslalem nad taka opcja: kupienie samej ramy z dokumentami i przelozenie wszystkiego do tej wlasnie ramy.Czy cos takiego jest mozliwe? W nowych dowodach nie ma numeru silnika ale nie wiem dokladnie jak ta sprawa wyglada w swietle prawa.Czy moglby ktos cos podpowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poruszyłeś gniazdo os. Na temat motocykli bez papierów było już tyle razy pisane że naprawdę szkoda czasu na ponowne wałkowanie tematu.

Skąd qrwa się biorą motocykle bez papierów, zadaj sobie te proste pytanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupienie samej ramy z dokumentami i przelozenie wszystkiego do tej wlasnie ramy
'

 

Ja kiedyś sprzedałem motorower i następnemu właścicielowi go ukradli potem widziałem ten sprzet (POZNAŁEM KAŻDĄ ŚRÓBKE) był przemalowany i miał papiery ale gdyby to mi go ukradli to bym h****i łapy połamał a tak sie cieszył że tanio kupił

 

TĘPIĆ BEZWZGLĘDNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem zezłomowanych pojazdów nie mozna juz przywrucic do ruchy bo przeciesz dobrych sprzetów sie nie złomuje a rupiecie nie są bezpieczne na ulicach wiec jest kategorycznie zabroniona ponowna rejestracja i nie wykonalna złomu. oczywiscie z punktu widzenia prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadacie, bo nic nie wiecie. Nic nie wiecie i głupoty gadacie. Jak nie znacie powodów dla których pojazd może być "bez prawa rejestracji" to nie szczekajcie, bo tylko 4um zaśmiecacie. Są takie przypadki i już. Co nie oznacza, że kradzionych się nie sprzedaje... Jak chcecie sprawiedliwości to patrolujcie moto-bajzle w poszukiwaniu walonych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ciekawy temat w gazecie motocyklowej dla gościa skradli suzuki a potem na allegro wystawili na sprzedaż tj. bez prawa rejestracji i z uszkodzoną stacyjką na szczęście ktoś był w temacie i podał namiary na nich policja złapała sku**ieli... Motocykl bez prawa rejestracji - odradzam. Na pewno nie jest legalny ;)

 

[ Dopisane: 09-07-2005, 21:55 ]

Cd... Właściciel odzyskał motocykl. Ps. Coś kiedyś czytałem w internecie, że w Wa-wie skradziono Hayabusę oraz.... suzuki bandit kto wie czy to nie ten :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ciekawy temat w gazecie motocyklowej dla gościa skradli suzuki a potem na allegro wystawili na sprzedaż tj. bez prawa rejestracji i z uszkodzoną stacyjką na szczęście ktoś był w temacie i podał namiary na nich policja złapała sku**ieli... Motocykl bez prawa rejestracji - odradzam. Na pewno nie jest legalny

 

Kolejny Kolega niedoinformowany - apropos tego Suzuki, o którym piszesz to SRADzik, który dzięki temu 4um powrócił do właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadacie' date=' bo nic nie wiecie. Nic nie wiecie i głupoty gadacie. [/quote']

Bez cienia złośliwości a!ntek, oświeć mnie w temacie. Wiem, że jest wiele weteranów powyciąganych z szop i piwnic, do którychy papiery są mocno przeterminowane, albo uległy utylizacji z biegiem lat i zarejestrowanie takiej maszyny to ogromny kłopot. Ale SRAD, czy ZX9 to nie złom z szopy. Może nic nie wiem, ale skoro tak, to wyjaśnij o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie: tępić złodziejstwo samochodów i motocykli. Koniec kropka

I super, jestem za.

Natomiast ja piję do tego, że sformułowania "bez prawa rejestracji" nie wymyślili złodzieje. Mylicie fakty. Każdy taki tekst może być powodem do sprawdzenia takiego ogłoszenia, ale tak samo zdecydowanie nie musi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne od tego że gdyby mi ktoś ukradł Moto i gdzieś bym go spotkał to po pacjenta chyba nawet by nie trzeba było wzywać karetki (odrazu universum albo coś ) ale występują np motocykle które jeżdziły na torach nie mają świateł migaczy itp one są przywożone bez prawa do rejestracji (tak mają w swoich papierach i tego raczej :-x :-x :-x się nie "przeskoczy" poza tym czasami występują bez prawa do rejestracji pojazdy (nie tylko motocykle) w których zostało coś pokombinowane z numerami i ale np właściciel (prawowity) nie jest zainteresowany jego odzyskaniem albo jest to zrobione tak że nikt nie potrafo dojść do prawdziwych numerów i w kilku innych sytuacjach (nasze prawo można dosyć mocno naciągać ;) :P ;) ;) )

więc nie każdy sprzęt "bez prawa do rejestracji jest kradziony ale dlaczego ma taki wpis w dokumentach powinno zostać bardzo dobrze sprawdzone (o ile ma dokumenty bo jeśli nie to sprawa jest jasna)

ja nie widze nic złego w kupieniu np ramy ( z papierami od rozbitego moto(w końcu mało kto w polsce ma AC przy starszych moto i większość chce zminimalizować straty) i np sprowadzenie z zagranicy moto które np jeżdziło po torze albo ma ORGINALNE DOKUMENTY I W NICH WPIS O "BEZ PRAWA DO REJESTRACJI" z takiego czy innego powodu ale opłacalnośc takiej operacji i ryzyko z nią związane (np numer silnika) jest niwielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...