Skocz do zawartości

Teraz ja się chwalę-2 sztuki z Niemiec:D


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przywiozłem z Niemiec KTMa SX 125 i Husqvarne CR 250 z homologacja na drogę :P KTMa kupiłem dla siebie a Husqe żeby zarobiła chociaż trochę na KTMa jeśli uda mi się ją sprzedać :D Oba moto kupiłem przez ebay, łączna trasa wyniosła ok 1500km w obie strony.

KTM w świetnym stanie, rocznik 2002, gdy oglądałem nawet nie wiedziałem do czego sie doczepić i na co ponarzekać ;)

Husqa też w całkiem niezłym stanie rok 2001, zdecydowanie za mocna jak dla mnie, z wad to zardzewiały dyfuzor-nie chciało się chyba go myć Niemcowi, w kablach trzeba przerobić wtyczki żeby pasowały pod nieoryginalną lampę) Ma wszystkie papiery do rejestracji, nawet dostałem tablicę od Niemca ;) Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem walić na pw (cena jak rynkowa- chcę żeby zwróciły się koszta wyjazdu, i jakiś zarobek też żeby był.

Zdjęcia KTMa:

http://www.bikepics.com/members/Kurczakos/02125sx/

Zdjęcia Husqi (z aukcji)

http://www.bikepics.com/members/Kurczakos/01cr250/

PS. Pozdrawiam mojego dziadka który zainwestował większość pieniędzy i pojechał ze mną po moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje szczególnie SXa bo mi sie ten motocykl bardzo podoba

Ps Chiałbym mieć takiego dziadka :D

Ja jak zwykle bede wredny i napsize że cos z ta huską nie tak ona wygląda na 99 a nie na 01. 01 ma całkiem inee palstiki take całe razem z bakiem i zachodza dopiero od połowy. Tazke widac ze w niemczech też wały kręcą. a ten 01 rok to pewnie data pierszej restracji bo tam tak piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje piekne maszyny :D. A jak wrazenia po przesiadce z DT80?? Jak mozesz to licz motogodziny bo jestem ciekaw ile przekatasz na tłoku oki? Sam zastanawiam sie nad fullem, bo nie ma co - to w terenie lata jak po szynach

 

Wrażenia niezłe chociaż pogoda dzisiaj do dupy i tylko na 15min wyjechałem przetestować sprzęt, na KTMie jeździ się naprawdę świetnie, jak dla mnie to moc jest wszechobecna, a na wysokich obrotach to już w ogóle kosmos ;) Co do tłoka to Niemiec mówił mi ze przejechał 20 godzin i jeszcze 20 moge pojeździć.

Husqą tylko przy kupnie jeździłem-nie odkręciłem manety nawet do połowy a i tak moc była ogromna, zdecydowanie za mocne jak na początek, polecam sety ;)

Za KTMa dałem w przeliczeniu 8000zł

Jeśli ktoś chce rozmawiać o cenie Husqi-zapraszam na gg albo pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda dzisiaj do dupy i tylko na 15min wyjechałem

Ojjj to gratuluje silnej woli bo ja bym nie wyrobil z taką furą w garazu :lol:

Za KTMa dałem w przeliczeniu 8000zł

Kurde taka cena za prawie nowy motocykl. Miód po prostu :D . A ile wyniosl Cie transport? (chodzi o cene paliwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło tak że 2001 to nie rok produkcji tylko data pierwszej rejestracji :? Ale sprzęt i tak fajny, szkoda tylko że odmłodzony 2 lata:/

 

A ile wyniosl Cie transport? (chodzi o cene paliwa)

 

Łącznie samochód spalił 150l paliwa *~4zł (w Polsce mniej w Niemczech więcej) wychodzi 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sprzęty naprawdę pierwsza klasa ! :D Chciałbym mieć przynajmiej jeden taki w swoim garażu :twisted: .

Widać że wycieczki po motorki opłacają się... A Ty tą aukcje na Ebay'u znalazłeś , zadzwoniłeś i pojechałeś ?? Czy załatwiałeś przez kogoś w niemczech ? Pozdrawiam i życzę szybkiego opchnięcia Huski i wielu motogodzin na KTM'ie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...