Skocz do zawartości

Uwaga na policje w terenie (ślask)


Rekomendowane odpowiedzi

Pudzieek wiem z tąd że mnie wczoraj zatrzymali, a kumpel pokazał im jak sie po polach jeździ, bo ma jeszcze nie zarejestrowaną DTke, wypytali mnie wszystko, czy często jeźdze po piaskowni etc. Więc uważajcie tam z focusem bo mogą sie znowu tam dziś kręcić.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Spotkałem ich dokładnie na polnaj drodze kawałek za przystanią jadąc w strone Ratanic. Podobno kontrolują czy ludzie samochodami tam po ścieżkach rowerowych nie jeźdzą, tylko dlaczego Patrolem? Ciężkie czasy, jeszcze piaskownia jest nie zalana tylko od strony Ratanic, bo od strony Dąbrowy Górniczej (Piekła) to można już używać skutra wodnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra szkolen isa na droge a w teren na crosie to chyba ich niue szkola bo nie maja takiego sprzetu a na Transalpie czy podobnym pseudo enduro to oni se moga .... nawet na klockach nie dogonili by CR 125 widzialem taka w akcji wczoraj i naprwde wymiata sam zminiam sprzeta na CR 250 :P

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Wisłą w Wa-wie też jeżdzą patrolem po stronie Praskiej, ostatnio mijali mnie i Marcina ale nawet się nie zatrzymali, a my akurat piekliśmy kiełbaski na ognisku, motocykle stały obok.

Nad Wisłą na qadach też ich widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to ducato z prewencyjnej nas gania :(

raz sie w lesie czaili jak im przed maska powerslida zrobilem (gadalem z kumplem, odpalilem motor, ruszam z ci z 10metrow przede mna)

okolica sie bezpieczniejsza przez nas robi, wpadamy na boisko, pocwiczymy wchodzenie w zakrety, nawracanie, powerslidy, zuzlowanie

po 10minutach przyjezdza policja i nas szukaja, a my albo w garazu albo daleko w lesie,

 

milych mamy sasiadow po prostu, a zaczelo sie od tego ze podjechalismy na motorach kiedys do kumpli na boisku od kosza, to juz sie im nie podobalo, to zaczelismy sie odwdzieczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam milych sasiadow,wystarczy ze odpale moto kolo domu i policja juz o tym wie.Zeby sobie pojezdzic musze pchnac moto z 300m droga i dopiero but.Pozatym ostro jezdze na kopalni huty szkla w ujsciu i mimo, ze sa znaki zakazu wjazdu nikt mnie nie probowal z tamtad wywalic, nawet lubia popatrzec jak tam sobie ganiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co teraz kupuje CR i tor crossowy mam 5km od domu i jak moge elegancko sobei jechać na secie mając 16lat i nic mi nie zrobią' date='bez żadnego prawka itp [/quote']

mówie że u mnie policja nic nie zrobi bo sie dogadali z klubem :D

ale wydaje mi sie że cross to sprzęt rekreacyjny a nie motocykl, ale wedy raczej nie powinno sie jeździć nim po ulicy, jeśli już to po chodniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...