Skocz do zawartości

Mój powrót do korzeni... 520 EXC Racing'02!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak, tak. Taka koza dziś zawitała w moim garażu. Niestety w miejsce Sofii którą darzyłem wielką estymą:

 

ktm-520exc-02-bikepics-381710.jpg

 

Rok 2002 - taki jak mojej dawnej 400EXC. Plastiki prawie tak samo barwione - czarno-srebrna. Dla mnie to powrót do korzeni, do motocykla na którym poznałem smak enduro, przygody, motocyklizmu. Dzięki któremu mam Sokoła, kupę przyjaciół i niezapomniane wspomnienia. Taki comeback. Znalazłem nawet swoją 400 EXC na aukcjach, ale ktoś chciał zbyt duże pieniądze, gdyby chciał mniej odkupiłbym swoją 400-tke... No nic, mam 520-tke ze szlachetnego 2002 roku.

 

Motocykl jest po moim przyjacielu z Sokoła - Andrzeju "Glaxo" Marcinkowskim, który kupił własnie nowe 525EXC.

 

Coż można powiedzieć o tej kozie.... Hmmm jest prawie jak nowa. Dość powiedzieć, że ma jeszcze na sobie oryginalne opony Bridgestone'a z dnia zakupu 8O Oczywiście sa to fatalne opony IMO, jedne z gorszych enduro opon z homologacją FIM, więc je zmieniam, niemniej są jeszcze w dobrym stanie. Także na moje oko moto ma przejechane nie więcej niż 2000 km (linka licznika zerwała się jakiś czas temu). Do tego nowy zestaw napędowy, wiatrak na chłodnicę, ch*owe handary polisporta, kit homologacyjny, pełen przegląd z wymianą płynów, reg. zaworów i takie tam pierdy inne. W sumie modele 2002 to były bardzo udane egzemplarze. Nie chcę zapeszać...

 

Kawkę oddałem w rozliczeniu... Aż mi żal serce ściska... Jest teraz do kupienia - 6000 zł i jest czyjaś (95 rok, nowy zestaw napędowy, tuleje na zawieszeniu z tyłu, itd). Wsiąść, nalać i jechać... Jakby mi teraz 6k wpadło wziąłbym ją sobie na zapas, bo to moto nie do zajeżdżenia jest!!!

 

No ale nic, dla mnie za słabe, ja muszę mieć "pierdolnięcie" w zasięgu nadgarstka i zawieszenie do skakania między nogami, bo inaczej się męczę.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurcze chłopaki o kasie nie zwykłem mawiać, więc nie gadam ile za KTM dałem.

 

Ale na Kawkę zapraszam! :) Jak ktoś ma wolny grosz to brać bo warto - 4T, 29 KM, wygodne zawieszenie, pełen lajcik!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Kawkę zapraszam! Jak ktoś ma wolny grosz to brać bo warto - 4T' date=' 29 KM, wygodne zawieszenie, pełen lajcik! [/quote']

Jak miaem kase i chciałem kupic to nie chciałeś sprzedać :cry: ale jak wróce z angli z kasą to chętnie bym wzioł bo wiem że motocykl był serwisowany przez specjaliste i nie ma tam jakiś dziwnych kwiatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...