Skocz do zawartości

billboardy


KiceR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozmawialem z jednym z naszych kierowcow (pracuje w firmie transportowej) i powiedzial mi, ze ostatnio w Niemczech przy autostradach pojawily sie billboardy, na ktorych jest zdjecie motocykla widzianego w lusterku katamarana; te billboardy maja byc takim przypomnieniem dla kierowcow puszek, ze nie sa sami na drodze. Uwazam, ze taka akcja jest w Polsce bezwzglednie potrzebna, nie wiecie czy sa u nas jakies organizacje non-profit, ktore moglyby sie podjac takiego zadania?

(cholera mialo byc w "Piwie" - prosze o przeniesienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł! U nas niekoniecznie przy autostradach, ale jak najbardziej w miastach (zwłaszcza tych większych).

Uświadomiłoby to części kierowców, że istnieje taki "uczestnik ruchu" jak motocyklista, zanim dojdzie do bliższego spotkania. Poza tym taki kierowca nie zagapi się na cycki w reklamie bielizny albo i czegoklowiek innego... :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl przedni, ale my jestesmy iles lat za niemcownia :| policzmy od dzisiaj 10 lat to pewnie i u nas sie uda...

a moze pomyslem byloby oklejenie samochodow motocyklistow? np. tylnych szyb? jest to za free i kazdy zwroci uwage. w dodatku ten "billboard" sie przemieszcza i moze trafic do wiekszej rzeszy zmotoryzowanych. przeciez jak sie jedzie autem, to jedzie sie za kims i sie oglada tyl auta, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak, lepiej to niż nic.

ale tutaj przydałaby się wielka nakleja na tylną szybę z tekstem "Nie gap się w ten znaczek, tylko patrz w lusterka" :-))

 

A wracając do tych billboardów to jeszcz raz powiem, ze super sparwa.

W ogóle jestem zdania, ze na trasach powinny stać billboardy przedstawiające totalnie skasowane fury, tak dla przestrogi.

Ja sam do najspokojniejszych kierowców nie należę, ale jak się czasem popatrzy co ludzie na drodze wyprawiają, to się włos na głowie jeży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sa naklejki

"motocykle są wszędzie"

 

zgadza się, a do tego są znacznie większe, niż typowe znaczki motocyklowe, naklejane na samochodach. Wyglądają fajnie, tylko te małe literki średnio widoczne z daleka, sam pomysł - bardzo OK :D

 

msw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę obok tematu.

Parę lat temu jak jechałem przez Austrię to przy autostradzie stały tablice ze zdjęciem siedzącego sępa i napisem jedź szybciej, czekamy na Ciebie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że tak, bo w przeciągu tygodnia widziałam je na dwóch samochodach, więc możliwe, że to jakiś ostatni "hit" :)

tez to widzialem wiosna, ale tylko raz, wiec pomyslalem, ze ktos sobie sam zrobil... ale jezeli znacie jakies zrodlo, gdzie to mozna kupic, to ja poprosze o info

dzieki, dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...