Skocz do zawartości

wakacje


krzysiek_1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde ludzie ja szukam kogos z rzeszowa lub okolic kto by sie wybral w jakas fajna trase motorowerowa. Kumpel swojego ktm remontuje mial juz wyjechac z 2 tyg temu a motor narazie dalej stoi w rozsypce wiec na niego nielicze. Reszta kumpli na simkach to same trupy... Noi jeszce kumple co maja ale motorki o pojemnosci 600itd to znimi raczej nigdzie niepojade,. Jakby kto byl chetny gdzies sie wybrac walcie:) Mi odpowiada kazdy termin ale gdzies za 2 tyg jak ja ukoncze moto( wymiana rozrusznika i napedu) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar całe wakacje przerobić. Tak sie składa że mam szczęście i znajomości do tego :D Zarobie 1k-1,3k zł/miesiąc, a robie już od 2 tygodni prawie. Kaske odłoże na kupke, która już nawet dość taka se jest wielkością jeszcze z tamtych wakacji :twisted: Będzie na prawko w październiku i na moto.

A pozatym to pośmigam na ogarku na co zawsze znajde czas :twisted: i jakieś wypady od czasu do czasu z kumplami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi doszedł nowy plan!moj kolo kupuje motorynke lekkiego trupa i bedziemy ja robili razem prze zcałe wakacje na tzw. RAKIETE 8) zadnego wiejskiego "Tjuninku" czarne fele,czerwony lakier,sportowe naklejki,60 cm zestaw,filtr powietrza itp.oczywiscie jeszcze praca w zaprzyjaznionym servisie motocyklowym.i to co wczesniej napisałem.czyli jaaaazda!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam

Ja na te wakacje planuje sprzedać romana i kupić suzuki rg 80

potem jade do mojego wujka przy zalewie w Czarnocinie (około 35 km w jedną strone)

i być może pojade do Sieradza (ok 100 km odemnie)

a za jakiś tydzień jade jeszcze moim romanem nad zalew sulejowski

Ps .JA JESTEM Z woj.łódzkiego i chętnie pojechał bym w wakacje na jakąś wspulną wycieczkę.....

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu-985 ja jestem z przemyśla ale to jest kawałek :crossy: a tak pozatym to przynajmniej 1-2 razy w tygodniu na żwirownie (oczywiscie na moto :( ) a reszta to sie zobaczy, konkretnych planow jeszcze nie mam.Wiem jedynie że musze cylinderek zmienić bo na tym to nie da rady :buttrock: ;) .

 

MUMA ty jeszcze moto nie masz a juz planujesz gdzie nim pojedziesz ?? :flesje: :evil:

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ja sobie załatwiam robote we Władysławowie jak dobrze pójdzie, moja dziewczyna też, a jak nie, to w Wejherowie u starych bede robił, kaske sobie odłoże na moto, może suzuki rg80, a może co innego. zobaczy sie, a poza tym, to całe wakacje po robocie wieczorki na moto! Czyli to co codziennie już robie.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUMA ty jeszcze moto nie masz a juz planujesz gdzie nim pojedziesz ?? :buttrock: :flesje:

 

Witam

Ja jak narazie planuje wyjazdy na romanie a tylko jeden do sieradza to być może nowym moto :(

oczywiście wyjazd do Sieradza zasponsorowany będzie przez starych (za reszte sam zapłace (kartą mastercart))

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...ogółem to jak tylko wacha będzie to najlepiej całe wakacje na moto :(

a tak na poważnie to częste wypadziki z qmplami nad wode,wyjazd do kuzyna (150 km),gdzies pod namiocik na kilka dni (mam nadzieję że wypali :flesje: ) no i jeszcze jeden plan: wraz z kolegą mamy zamiar zawitać w Czechach :buttrock: poza tym jazda bez celu po wioskach ;) no i pomijając jazde na moto to imprezki,imprezki i jeszcze raz imprezki (marzenie :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...