Skocz do zawartości

kaski agv


Rekomendowane odpowiedzi

niedawno przymierzałem się do jakiegoś integrala za 350zł i wybrałem....? ..LS2 Single. przymierzałem AGV K3 i powiem wam że rewelacja żadna, wielka skorupa (przód wyciągnięty) ale płytki bardzo i broda wystaje z pod spodu, kask trzeszczy przy mocniejszym zduszeniu, jakiś taki badziewny się wydawał. to samo było z moim lazerem tyle że w nim dodatkowo nosek oraz regulatory nawiewów odpadały czasami. LS2 jest taki zbity, mniejsze skorupa i grubsze gąbki wewnątrz, solidnie wykonane wentylatory jak cały zresztą. nie wiem narazie jak to będzie z rysowaniem szybki i hałasem być może na minus w stosunku do w/w ale pierwsze wrażenia zdecydowanie pozytywne.

Edytowane przez tomhagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim k-3 black basic nic nie wystaje. Prawda tą szczenę ma wyciągniętą ale mam nadzieje że przełoży się na to że nie zaparuje mi szybka w mieście jak polatam dłużej w nim to bede mógł powiedzieć więcej bo głównie chodzi o wyciszenie i widoczność a nie o to czy ma centymetr większą budowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k3 mono jest glosny u mnie dzisiaj tak od 140 juz niezle buczalo

poza tym szybka paruje tak czy inaczej - ale tylko przy wolnej jezdzie. Ja zawsze sobie delikatnie uchylam jak juz dojezdzam gdzies w miescie i jest git

ale z kasku i tak jestem zadowolony.

 

 

A te szybki to prawie, ze sa w cenie kasku :P

Edytowane przez Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem posiadaczem kasku AGV k3 i nie kupię kolejnego taniego agv. Uwiera przy dłuższej jeździe, głośny, paruje, i przy prędkości powyżej 140 nosem dotykam do szyby -,- . Myślałem przez chwilę, że "tak ma być" dopóki nie pojechałem na dni otwarte Araia. 10 min w tym kasku odpowiedziało mi na pytanie dlaczego Araie tyle kosztują. Nie wiem jak przy dłuższej jeździe, ale o wiele wygodniejszy i nie ściska mi tak polików (nie, nie mam za małego kasku), cichy , nie paruje (pinlock) i aerodynamika mistrz. Przy 160 mogłem się spokojnie rozglądać i nie czułem jakiś zawirowań. Jeżdżę golasem i nie lubię leżeć na zbiorniku. Lepiej pozbierać i kupić coś na lata.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, szukam informacji ale nic konkretnego nie mogę znaleźć, chodzi mi o różnice między AGV a MDS?

 

Czym te kaski się różnią? Firmy niby ze sobą współpracują czy coś w tym stylu, kaski MDS wizualnie niczym sie nie różnią od AGV, MDS są tańsze, wyglądają identycznie, wiec gdzie różnica?

 

Chodzi mi konkretnie o modele AGV Planet i MDS Sonic.

 

Nawet opis na stronie producenta identyczny.

 

Ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi?

Edytowane przez orzech1986

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

z tego co widze po opiniach to nawet najdroszy kask agv za 1000zl . jest jak by to powiedziec nie dorobiony muszki wlatuja, zimno, głosno, poduszeczki wewnatrz sie przesuwaja.

 

 

Coś chyba słabo czytasz.

 

 

wiadomo ze jako postawicie jakiegoś paździerza typu K seria i kask za 2,5 kafla to nie bedzie porównania. to tak jak by stawiać matiza do E klasy. logiki troche. ja juz męcze gp pro ze 6 lat i nadal jest elegancki. wnętrze się nie powycierało jakoś wybitnie, skorupa elegania, wszystkie wentylatory działają, pasek i poduszki na miejscu i w całości to czego jeszcze chcieć?? jedyne co to wymieniłem szybe bo sie w piguły porysała ale jak na mniej więcej 50 000km w baaaardzo różnych warunkach uważam że kask jest wyśmienity.

 

 

kupiłem jakiegoś obesranego sharka na ten sezon za okolice 1000zł i pojechalem w nim ze 2-3 razy po czym wróciłem do AGV. Obecnie można to kupić za jakieś 700zł co uważam ze to rewelacja. Kupiłem na zapas sztuke bo juz tego nie produkują.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...