Skocz do zawartości

ochraniacze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chcialem sie zapytac czy do enduro (50 - 80 ccm) trzeba kupowac caly zestaw ochraniaczy? czy mozna sie ograniczyc do butow kasku rekawiczek i moze "zbroji"? Oczywiscie nie mowie ze chce na tym oszczedzac, tylko chce wiedziec czy ma to sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I po ch*j zadajesz pytania jak z przedszkola??

Co ma pojemność do bezpieczeństwa?? Ludzie uprawiający downhill mają rowery i wszystkie ochraniacze! Też takie głupie pytania zadają?

Naprawdę - zastanów się co piszesz na forum, bo będziesz miał wakacje.

 

Kup pełen zestaw ochraniaczy.

 

Ludzie - serio bez takiego dołowania poziomu działu!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kur , nie wszyscy maja kase aby calego siebie oblozyc plastikami. Z tego co gadalem z ludzmi to malo kto ma wszytsko dlatego zapytalem co wybrac. Jak dla ciebie jest to glupie to usun temat zapytam gdzie indziej...

 

Co do pojemnosci to ma to znaczenie. Bo np 50'tka nie bedzie rozwijal takich predkosci jak 500'tka. Teraz to ty sie zastanow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pojemnosci to ma to znaczenie. Bo np 50'tka nie bedzie rozwijal takich predkosci jak 500'tka. Teraz to ty sie zastanow.

 

Pewnie ci co jeżdżą np. Porshe muszą obwiązać się pasami dookoła, a ci w "malcach" mogą jedynie położyć na kolanach bo wolno jeżdżą :)

Wytniesz pierwszą figurę przy prędkości 20 km/h, wpadniesz na jakiś korzeń i utkniesz w szpitalu na kilka tygodni to przestaniesz się zastanawiać czy warto kupić ochraniacz. Prawie wszystkie ochraniacze, które kupiłem były używane i brzydkie, ale są nie po to żeby ładnie wyglądały tylko mają cię chronić ;)

Pozdrawiam i życzę rozsądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do pojemnosci to ma to znaczenie. Bo np 50'tka nie bedzie rozwijal takich predkosci jak 500'tka. Teraz to ty sie zastanow.

 

Zastanowiłem się, jedyne co mi przychodzi do głowy to ;) To pewnie wina tych wszystkich plastików...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochraniacze to sprawa indywidualna i kazdy niech postepuje jak uwaza. Osobiscie prawie rok jezdzilem Suzuki RM125cc bez ochraniaczy. Powiem tyle : upadki sa dosc bolesne ;) :) ale da sie wytrzymac. Radze zaopatrzyc sie w: kask (chyba nie musze mowic) i rekawiczki, a pozniej w miare mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kur , nie wszyscy maja kase aby calego siebie oblozyc plastikami. .

 

to jak nie masz kasy to co sie pytasz czy masz cos kupic ? :D

Ochraniacze powinny byc. Ja sie wygebaem przy nie duzej predkosci i bylem caly poobcierany i ciezko mi byo co kolwiek robic na nastepny dzien. 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczylem juz w sumie ponad 10 gleb i narazie wszystko jest ok jakies 5 bylo z ochraniaczami a 5 bez (bo jeszcze nie mialem) i procz kilku dniowego bólu czy ponaciaganych miesni wszystko pasi ale w kilku przypadkach bez ochraniaczy to by byla kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...