Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe


Yaco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maniek choppery nie mają silnika R4 20V i nie latają grubo ponad 2 paki 8)

(mowie o seryjnych sprzętach)

 

Darek jesli przy ostrym hamowaniu przednia guma zaczyna sie palic i slychac pisk to juz trudno o lepsze klocki, a guma nie jest chopperowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia guma zaczyna sie palic i slychac pisk
to się chyba oś zaciera... :banghead: :D

Spoko sam kupiłem niedrogie klocki ale jeszcze nie pałowałem więc nie wiem jak się będą sprawować. Nie wszystko co drogie jest dobre i na odwrót.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się wypowiedź YACO bo w Hondzie mają tylko EBC.

Napisz człowieku w krórej Hondzie , podaj adres lub zadzwoń do centrali a nie rób złej propagandy wszystkim serwisom Hondy.

Potrzebujesz klocki NISSIN do swojego motocykla to zamów u mnie lub w innym prawdziwym serwisie HONDY i dostaniesz paczkę do domu.

Mam też klocki GF i EBC ale tylko na wyraźne życzenie klienta z powodów oszczędnościowo finansowych.

Czekam na wyjaśnienie.

Pozdro

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, Piotrek ma racje, bo gdy szukalem do swojej VFR klockow udalem sie do pomira-dilera hondy w gdansku i od razu wyjechal mi z odpowiednim modelem nissinow. cena (o ile pamietam) 250/na tarcze, zbila mnie z nog, ale mial w ofercie jeszcze gold freny (w promocji) za 70/na tarcze. ktore zaryzykowalem i po przejechaniu sezonu moge stwierdzic, ze sa oki, jak za te pieniadze.

 

p.s. strae klocki, ktore wyciagnalem z moto to tez byly nissiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się wypowiedź YACO bo w Hondzie mają tylko EBC.

Napisz człowieku w krórej Hondzie , podaj adres lub zadzwoń do centrali a nie rób złej propagandy wszystkim serwisom Hondy.

Potrzebujesz klocki NISSIN do swojego motocykla to zamów u mnie lub w innym prawdziwym serwisie HONDY i dostaniesz paczkę do domu.

Mam też klocki GF i EBC ale tylko na wyraźne życzenie klienta z powodów oszczędnościowo finansowych.

Czekam na wyjaśnienie.

Pozdro

 

A mi nie podobasz się Ty, twoja postawa i wypowiedzi. Zanim zaczniesz się do kogoś przyp.... przeczytaj uważnie co pisze. Więcej wyjaśnień nie będzie - szkoda mi czasu.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...