Skocz do zawartości

Szukam kompana na wyjazd do pracy w Skandynawii (czerwiec)


MZrider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Pojechali?

Właśnie płyną promem do Danii i mają super pogodę (jak my zresztą wreszcie).

A Wy co wróciliście? Gdzie byliście? Jak było? Kiedy relacja?

 

Dopisano: Widze' date=' że jednak inny kontynent wybraliście :notworthy:[/quote']

 

Zgadza sie, pogoda byla i jest super, 2 dni lekko padalo w Kopenhadze i Szw3ecji, poza tym upaly i slonce bez chmur :notworthy:

Praca jest raz tu raz tam, ogolnie duzozobaczylismy, zwiedzilismy, zdjec jest sporo. Dania zjechana, Szwecja tez, Jestesmy w Goteborgu i czeka nas Norwegia. Koszty wyjazdu juz sie zwrocily 8)

Pozdrawiam wszystkich, pa pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czolem!

 

Dzis wrocilem :). Krzychu jeszcze smiga po Polsce z dziewczyna.

Cala noc jazdy za mna... Prosto z promu o 20:00 wsiadlem na Suzi w Gdyni i o 5:00 rano bylem w Rybniku. 9h i 700km ;). Gdybym przez godzine nie bladzil w zasmolonych Katosach, to bym zrobil lepszy czas :).

Teraz boli mnie tylek, plecy i umieram na spanie.

Suzi w oplakanym stanie, ale sie dokulala. Zrobilem ok. 6tys km w sumie. Jeden szlif zaliczony w Norwegii i dwie mniej powazne gleby parkingowe (hehe, wjezdzalem GSem, tam gdzie Krzychu nie chcial Transalpem ;)).

Ide spac. Napisze cosik wiecej, jak sie wyspie. A cala wyprawa bedzie opisana wkrotce na mojej stronce :P.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjezdzalem GSem' date=' tam gdzie Krzychu nie chcial Transalpem[/quote']

No już nie koloryzuj :lol:

Zdjęcia są piękne, choć nie oddają w pełni tego co widziało oko. Oto kilka z nich. A tak ogólnie to było... superaśnie fanie i zimno :)

 

DSCN8868s.jpg

 

DSCN8804s.jpg

 

DSCN8917s.jpg

 

DSCN8938s.jpg

 

DSCN9087s.jpg

 

DSCN9110s.jpg

 

Opis będzie znacznie później, po sezonie, teraz jadę gdzieś na południe :)

 

[ Dopisane: 06-09-2005, 07:32 ]

I jeszcze kilka...

To pierwsze zostało zrobione wysoko w chmurach, kiedy wdrapywaliśmy się w deszcze na lodowiec. :evil:

DSCN9064s.jpg

 

DSCN8881s.jpg

 

DSCN8967s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Zbyhu, tak sie po prostu nie robi :( Przeciez ja teraz przez najmarniej tydzien bede miał bezsenne noce jak będziesz tak po jednej stronie dziennie wrzucał tej relacji... Kurde, czekam na nie conajmniej jak Panie z Kółka Żywego Różańca na kolejny odcinek Emanueli lub innej Mody na Sukces...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

:oops: :oops: :oops:

Kiedy mi sie tak pisac nie chce :oops: .

Taka ladna pogoda :). Co prawda motorek mam w naprawie, ale i tak usiedziec sie nie da :(.

Juz za chwile zapodam nowy dzionek do relacji :P. Bo mnie troche zmotywowales do dzialania :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...