Skocz do zawartości

suzuki gs 500e


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc wam wszystkim jestem młodym motocyklista który nie miał jeszcze do czynienia z " JAPONIĄ" co prawda od 2 podstawuwki cos mam ale teraz chce sie przesiąść na cos mniej zawodnego. Mam 4 tys. zł. i nie wiem co kupic!!! Znajomi polecili mi SUZUKI GS 500 E, chciałbym dowiedziec się czegoś o tym motorku od własciciela i czy za ta kwote taki dostane i no wiecie czy wogule jest warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zegary oryginalne są zdjęte i zastąpione licznikiem rowerowym (który jest znacznie dokładniejszy i ma wiele funkcji)"

 

Ze dokladniejszy i wiecej funkcji to sie zgadza ale nie pokazuje obr/min i tez nie jest podswietlony. (o ciemku niczego sie nie zobaczy) Mialem taki przy MZ - fajna sprawa, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby oryginalne zegary takze byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezła sciema z tymi zegarami tego GSa widze na allegro chyba juz z 3 miesiac :banghead: widac moto chyba wymieniony ma przud bo i kiera inna i powgniatany tu i uwidze no a zegary zdjete pewnie hehe ;) niech zrobi koles zdjcecie tych zdjetych zegarów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to jest fajna stronaka http://gs500e.republika.pl/

Tam właściwie dowiesz się większość rzeczy związanych z GS-em. Mam akurat gs500 od 2 miesięcy.Fajny sprzęt, łatwy do nauki.Ponoć dużo wybacza ale jeszcze nie sprawdzilem jaka jest granica :D

Ale uważaj, jest dużo wysłużonych GS-ów. Sam niestety sie troche nadziałem.

 

Acha,jeszcze jedno.Jak pojedziesz oglądać moto to weź doświadczonego motocykliste ( najlepiej mechanika).Niech obejży,postuka,nie wiem co jeszcze.Bo u mnie bylo tak ze widzialem ze zawiecha lekko cieknie ale jak gość odpalił i,dosłownie, zatrzęsła się ziemia, to na drugi dzień się zjawiłem z kasą.

 

Udanego zakupu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie grunt to sie nie napalac i cierpliwie szukac. jak nie ten to nastepny. a jak ktos dlugo zbiera kase to nie chce wywalac jej ot tak. wiec lepiej dluzej nie pojezdzic i poszukac lepszego modelu niz kupic pierwszy lepszy i patrzec jak kurzy sie w garazu.. ja w zasadzie sie nie znam sie az tak na motocyklach jak mechanicy ale duzo rzeczy widzialem. wystarczy dokladnie wszystko obejrzec. nie odpalac. najpierw z zewnatrz zobaczyc.pozniej dopiero odpalic i ocenic pod tym wzgledem.na tej stronce podanego przez Kusiu'a jest bardzo dobre opracowanie procedury ogladania i kupowania GS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan odnosnie Gs500e. Wiem ze jest juz sporo postow na ten temat :P ale chcialbym jeszcze pare rzeczy sie dowiedziec. A wiec:

Zawsze ciagnelo mnie do chopperow, zawsze sobie wyobrazalem ze bede jezdzil tylko na chopperach. Nie kreci mnie zbytnio szybkosc-> wiem ze mam baardzo male doswiadczenie jezeli chodzi o motocykle ( jezdzilem tylko na kursie i egzaminie mzka150 i gn250) W zeszlym roku kupilem sobie yamahe xs 400 special, nakrecilem na niej troche km, alepojawila sie opcja zeby po tych wakacjach kupic sobie sprzet za okolo 6-7 tys. Sprzedalem xs'a i zastanawiam sie co kupic na nastepne moto. Jezdzac na xs'ie spodobalo mi sie wchodzenie w zakrety, skladanie sprzeta na wirazach :banghead: Pomyslalem kupie jakiegos nakeda ( miedzy innymi ze z chopperami juz mialem troche do czynienia, a do konca nie wiem na czym chce jezdzic bardziej na chopperach czy nakedach), pomyslalem o suzi gs 500e. Motocykl zajebiscie mi sie podoba. ( choppera jednak chyba nie kupie, nie sadze zebym za taka kase wyrwal jakiegos dobrego, bezawaryjnego, ktorego utrzymanie malo by mnie kosztowalo no i po za tym te wiraze ehhh :( ) Duzo ludzi mowi ze gs500e moze szybko sie znudzic. Jak wspominalem szybkosc mnie nie kreci dla mnie optimum to 100-130km/h ( z xs'a tez nie wyciskalem wszystkich sokow) Wazne dla mnie jest bezawaryjnosc, i male koszty eksploatacji ( no w koncu jestem tylko studentem :banghead: ) Sprzet musi tez sluzyc do turystyki. I tutaj jest problem mam 186cm wzrostu :D Dlatego prosze o wypowiedz wszystkich wysokich uzytkownikow gs'a. Da rade na nim jezdzic czy nie?Podsumowujac:

-6-7 tysiecy na wydanie

-chce taniego w eksploatacji i bezawaryjnego motocykla

- na osiagach mi nie zalezy

- chce sie troche poskladac w zakrety

- mam 186cm wzrostu

A moze yamaha xj 600s? jest wieksza ale i pewnie drozsza w utrzymaniu ( na osiagi nie patrze) Dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...