Skocz do zawartości

Test Suzuki Vs800 Intruder


siwypfk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem ciekaw czy był kiedys jakis test w ktoryms z czasopism (singieltest) a moze porownawczy z jakimis innymi maszynami gdyby ktos cos pamietał albo miał byłbym wdzieczny za skana owego testy jezeli był :) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

szukam jakis info, najlepiej z pierwszej ręki, jak to jeździ i sie sprawuje... szukamy czegoś fajnego za niewielkie pieniądze, <10.000 PLN. jest sporo intruzów w tej cenie, moto wyglada fajnie, szykujemy go dla sporego chłopa i w tej cenie nic wiekszego sie nie znajdzie (rozpartywaliśmy Virago 535 ale odpada ze wzgl na gabaryty)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder spoko, ale mi się wydawał jakiś taki mały.

Jeśli chodzi o gabaryty to miałem wrażenie, że starsza Shadowka 750 jest większa (ale może to być tylko wrażenie).

Tutaj pierwszy lepszy link: KLIK, sprawdźcie to sobie.

 

pzdr

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Vs 800 jest idealny do wzrostu ca. 175cm , ale musi mieć wysunięte podnóżki.

 

Oczywiście znam takich co maja 180 wzrostu i lataja 800 tką.

 

Osobiscie smigałem 3 sezony na Vs800. Jeżdzi się Intruzem bardzo dobrze i jak jest dbany to eksploatacja jest bezawaryjna.

 

Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na stuki w przednim cylindrze które często występują zwłaszcza w starszych modelach , które dobrze słychać na wolnych obrotach..

 

Dla dużej osoby polecił bym bardziej Vs 1.4

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vs 800 jest idealny do wzrostu ca. 175cm , ale musi mieć wysunięte podnóżki.

 

Oczywiście znam takich co maja 180 wzrostu i lataja 800 tką.

 

Osobiscie smigałem 3 sezony na Vs800. Jeżdzi się Intruzem bardzo dobrze i jak jest dbany to eksploatacja jest bezawaryjna.

 

Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na stuki w przednim cylindrze które często występują zwłaszcza w starszych modelach , które dobrze słychać na wolnych obrotach..

 

Dla dużej osoby polecił bym bardziej Vs 1.4

vs 800 super motorek tylko szkoda ze stracilem na nim noge w zeszlym roku:( .....oczywiscie wina kierowcy samochodu ktory mi wjechal w bok gdy stalem na skrzyzowaniu na swiatlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami zadbany intruz potrafi się odwdzięczyć , moje pierwsza maszyna i do dziś czuje sentyment do tego motocykla przyjemny i ładny motocykl (przednie koło robi robotę :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 800 poj i ponad 180cm ,jezdżę ;Karpacz 270km ,Gdańsk 310km ,jak co komu psuje wedle wzrosu i '' zarostu'' to już jego sprawa .Każdy ma swoje zadanie na jakim moto się czuje dobrze p.s to też jest kwestia przwyczjenia się do moto bo jak sami wiecie każdy inny model już może się od siebie rożnić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zacznijmy od końca. Intrudery są mało awaryjne, choć wiele zależy też od właściciela. Spalanie 800 - ki to około 5 l na 100 km. 14 - ka o litr więcej. To tak średnio. Podczas wyjazdów i jeździe w grupie wychodzi prawie na to samo. Mniejszym trzeba więcej odkręcać by utrzymać tępo. Szczególnie przy jeździe w 2 osoby + bagaż. W 1400 są mniejsze różnice ale zdarzyło się ostatnio że wypalił mi ponad 8 l. Ale tu było winne badziewne paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi moj Vs nie spali wiecej niz 6l, nawet w dwie osoby przy predkosciach przelotowych 110-140. Sprzet jesli jest dobrze utrzymany jest absolutnie bezawaryjny, zawory na hydraulice, kardan, pełna bezobsługowość oprocz gaziorów :) Jedyna awaria o jakiej słyszałem to zerwane krzyżaki kardana no ale to wina sprintów spod świateł i >112Nm :bigrazz:

 

Tylko jeśli to ma być pierwsze moto to bym nie polecał bo niechcacy potrafi na koło stanąć nawet. Na poczatek 800 bedzie duzo lepszym wyborem.

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...