Skocz do zawartości

Awaryjne pompowanie kół - spray do przebitych opon


Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem jakieś 2lata temu taki spray do opon -woże go ze sobą na dalsze wyjazdy ale na szczęscie jeszcze nie musiałem z niego korzystać

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się swoim doświadczeniem, bo się trafiło :? Nie jestem do końca przekonany o skuteczności w przypadku dętki, ale może w moim przypadku było to skutkiem rozmiaru uszkodzenia. Fakt, że po użyciu wyglądało wszystko ok. tylko zgodnie z instrukcją należało natychmiast przejechać ok. 20 km (czemu akurat tyle?), a mi po 10 znów zrobił się flak. Możliwe, że niewielkie przebicia byłyby skutecznie zasklepione, ale największe prawdopodobieństwo skuteczności naprawy (doraźnej) jest jednak w oponie bezdętkowej. Nie zrażony niepowodzeniem dalej zabieram ten specyfik w podróże, może trafi się mniejsza dziurka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowalem to cudo w oponie z detka i... kicha :mrgreen: qmpel zlapal gume, nawalilismy specyfiku wg instrukcji, krecac kolem, itd. po okolo 20km, zaczal mu caly przod latac (jakby bylo niewywazone) i zaraz kolejna kicha. skrobalismy ten specyfik z wnetrza opony 2 godziny - taki kleisty byl, potem z kola, bo wyszlo szprychami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ... ja raz użyłem tego szuwaksu z niewielkim skutkiem bo dziura była jakby z boku opony :mrgreen: . Po godzinie, dwóch trafiłem do wulkanizatora. W środku nie było żadnych kulek tylko pas jakby z lateksu który odstał bez problemu od oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pianka w sprayu wystarcza na conajmniej 300km a moj znajomy juz na niej przejechal ponad 500. takze mysle ze wystarcza na dluzej niz na dojazd do wulkanizacji. nie zmienia to faktu ze problem pozostaje tylko mozna jego rozwiazanie odsunac w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...