Skocz do zawartości

Zlot Ogólny Radykalia 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Z przykroscią zawiadamiam że wszystkie miejsca w domkach są już zarezerwowane. Na szczeście jest duże pole namiotowe.

W sobote ok 12.00 rozpocznie sie parada zakończona konkurecjami w Bolimowie.

Dla zwyciezców przewidziane są jako nagrody: kurtki, kaski, rękawice, darmowe full przeglady motocykli, opona i wiele wiele innych nagród do zgarnięcia

 

Zapraszam

Organizator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro, tj. w sobotę 14.05, ok. 10-tej rano wybiera się może ktoś z Warszawy? Zastanawiam się, czy nie podjechać na zlot na jeden dzień, bez noclegu.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych podaje konkurencje tóre są przewidziane:

- wbijanie gwżdzi

- wolna jazda

- toczenie beczek

- siłowanie na ręke

- bloczek

- przeciąganie liny

- i wiele innych

 

hmm... chyba jednak dam sie skusić :twisted: :twisted: :twisted:

ktoś chętny zmierzyć się ze mną na rękę :?: 8) :twisted: :lol:

 

Pozdrawiam

Aguś ;)

 

PS. Jak zdołam wstać na czas, to najprawdopodobniej dołączę do Olsena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:-)

 

Ja się będę wybierała ok godziny 15/16.30, więc jakby ktoś jeszcze chciał pojechać o tak późnej porze ;-) to zapraszam :-D

 

Mój telefon w profilu - od 12:00 do ok 14:00 odbieram sms (muszę zaliczyć rodzinną uroczystość:-( )

potem juz normalnie;

 

pzdr - dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na "Radykaliach" z soboty na niedzielę. W sumie to pod względem organizacji zlot był niemalże perfekcyjny. Porządek, spokój, niezaobserwowałem żadnych awantur. Jedeyne co trochę mi psuło zabawę to to że pojawiły się w zasadzie same kluby. Jakichś niezrzeszonych motocyklistów było bardzo mało. Jak ktos by przyjechał sam to mógłby się poczuć nieco wyobcowany. I to była główna wada tej imprezy. Za rok zastanowię się czy inwestowąc 30 PLN w wjazd na tą imprezę....

 

A poza tym niezłe koncerty (przynajmniej jak dla mnie),niebrzydka pani ;) , nocleg w domku (z atrakcjami w postaci niezłego zezwierzęcenia i bez śpiworu porwanego przez hooligans jednej z drużyn piłkarskich ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na "Radykaliach" z soboty na niedzielę. W sumie to pod względem organizacji zlot był niemalże perfekcyjny. Porządek, spokój, niezaobserwowałem żadnych awantur. Jedeyne co trochę mi psuło zabawę to to że pojawiły się w zasadzie same kluby. Jakichś niezrzeszonych motocyklistów było bardzo mało. Jak ktos by przyjechał sam to mógłby się poczuć nieco wyobcowany.

 

j.w.:-)

Bylismy z Dorką po południu w sobotę:-) rzeczywiscie organizacja perfekcyjna, zwłaszcza musze przyznać, że patent z opaskami na rekę i na moto niezły, a Panowie sprawdzający opaski przy wyjeździe też budzili szacunek i respekcik:-)))

 

Ukłony dla Agnieszki i Olsona tam napotkanych...ale sie nie siłowaliśmy:-) generalnie w przyszłym roku pisałbym się na ten zlot z nocowaniem, ale z wiekszą ekipa 4umowiczów...:-)

 

Pozdrawiam,

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEZUUUU O JEZUUUU ALE IMPREZA HEHE

 

36 TANICH WIN PEKŁO jak blony dziewicze heheheeheheh

 

 

niesamowit impreza moja ulubiona od zeszlego roku !!!!! dziekuje piotrowi ktory uraczyl misia winkiem heheh

 

mnie sie podobala na 100% zawsze tam bede !!!

 

 

niestety niespelnilo sie moje marzenie heheh ale sie kiedys spelni ;)

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Mamy nadzieje, że bawiliście sie dobrze a wszysci ci co wygrali nagrody są z nich zadowoleni!!! ;)

 

Zapraszamy na naszą stronę za pare dni do oglądania galerii ze zlotu Radykalia 2005

 

Pozdrawiamy

FREE RADICALS MC

 

www.freeradicalsmc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe chwalił zlotu za poszczegulne sprawy bo poprostu było naprawde swietnie , co do wyobcowania , tu odpowiedz dla Pompki , nie odczułem tego w zaden sposób , owszem wiekszośc ludzi było z klubów ale ich nastawienie było bardzo życzliwe , a co do inwestowania 30 pln to biorąc pod uwage jakie były potem losowane nagrody dla ludzi którzy kupili bilety, to przebicie było lepsze jak w lotto , koleś którego numer wlosowano odebrał świetny kask , kurtke i pare drobioazgów wiem bo siedział koło mnie. Nagrody za konkurencje też były naprawde niezłe. W przyszłym roku będe napewno , pozdrawiam i dziękuje organizatorom.

 

PS. Bespieczeństwo na imprezie dla wszystkich uczestników było zagwarantowane w 100% . W brew temu co pisali co poniektórzy wcześniej na tym forum przedstawicielom klubów MC na tym zlocie nie można było nic zarzucić. Poprostu świetni ludzie na super imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Radykaliach bawiłem się wyśmienicie w Bardzo Miłym Towarzystwie, uważam, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maverik ty szkodniku. Przez Ciebie jestem teraz przeziębiony bo spałem na podłodze bez spiwora :( .

 

przynajmniej masz czysty spiwor.. naprawde wbrew pozorom :) za to ja mojego alpinusa musialem wywalic.. domek przeciez przeciekal :lol: i nic juz nie bedzie takie jak przedtem :( pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Julitek

Imprezka naprawde spoko , byłam poraz pierwszy i bardzo mi sie podobało , zwłaszczaże że jadąc tam jako samotna kobieta miałam pewne obawy , na szczęście niczym nie potwierdzone. Dziękuje organizatorom , za rok napewno sie spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! I wyszło na moje! Zlot u Radykalsów był zajebisty! Jak widać po wpisach nie ma się do czego przyczepić. Organizacja, bezpieczeństwo - the best. Czy już teraz przynajmniej niektórzy wiedzą dlaczego tak obstaję przy zlotach MC? JAK TY JESTEŚ W STOSUNKU DO NICH WPORZO TO NAGLE SIĘ OKAZUJE ŻE ŻE TO SĄ NAJFAJNIEJSI KOLESIE W CAŁEJ BRACI MOTOCYKLOWEJ. Bo tak naprawdę (powiedzmy sobie szczerze) nikt po mordzie za darmo nie dostaje... (przynajmniej od nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...