Skocz do zawartości

Jaki motocykl na początek?? przecinak oczywiście:)


Gość EmilioWest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EmilioWest

Witam całą brać motocyklistów.

Mam pytanko, poniewaz jeszcze nigdy nie miałem motoru ale idę teraz na prawko chciałbym sie dowiedzieć od Was jaki motor kupić na początek?? jaka pojemność? itd. spotkałem sie z osobami które mówią ze na początek 125cm' jedni ze to tylko i wyłacznie zalezy od człowieka jak bedzie jezdził i takie tam. POMOCY

Cena to tak do 30000

Z góry dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nalezysz do myslacych i chcesz przecinaka to ja bym proponowal jakas 600!!Za 30 tys mozesz wybrac cos wypasionego!!Podam rpzyjklad mojego ojca ktory na pierwsze moto kupil sobie gsx-r 600 k4 i sobie spokojnie z tym radzi , poniewaz MYSLI a jak ktos jest glupi to i na gs 500 zrobi sobie krzywde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EmilioWest

No własnie. Ja ni echce na poczatku szalec i swirowac barzanta ;) chce sie nauczyc i tyle ale na przyszły sezon mam nadzieje bede sie dopiero uczył sztuczek i innych numerów :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz mial pod soba niezla zgraje kucykow, to bedzie Ci bardzo ciezko oprzec sie checi poswirowania ;)

Jako ze piszesz ze, dopiero robisz prawko, a koniecznie chcesz jakiegos sciga, to moze jednak uzywany? Wez pod uwage ze, masz bardzo malo doswiadczenia, zwroc uwage na to ze, dopiero sie bedziesz uczyl a 600 w porownaniu do np. GS bedzie dla Ciebie o wiele surowszym nauczycielem, nie wybaczy takich pomylek i braku doswiadczenia jak GS.

 

Zreszta licz sie z "glebami parkingowymi" owiewki kosztuja... A tym bardziej jak moto jest nowe - wieksza rozpacz.

 

Tak wiec, ja polecam GS'a nakede, ceniony przez bardzo wielu, jak sie uprzesz to moze byc GS500F (z owiewkami, sa dostepne mlode uzywki).

 

Pamietaj ze mimo tego, jak madrze i ostroznie bedziesz jezdzil, to ludzka rzecza jest sie mylic i popelniac bledy...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam rpzyjklad mojego ojca ktory na pierwsze moto kupil sobie gsx-r 600 k4 i sobie spokojnie z tym radzi , poniewaz MYSLI a jak ktos jest glupi to i na gs 500 zrobi sobie krzywde

 

to tak jak ja... moje pierwsze moto to gsx-r 600 i jest bardzo, bardzo fajnie, nie zapominaj jednak o szacunku jakim nalezy darzyc sportowe moto, i NIGDY nie mysl, ze juz wiesz i potrafisz wszystko...

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę trzeci sezon, to niezbyt wiele i niezbyt wiele przejechałem na moto, bo jakoś koło 13-14 K km. Pierwsze moto, które kupiłem to, to co właśnie chciałbym sprzedać.

 

Czy jest to przecinak? Plastik ma, jeździ całkiem szybko, ma parę potrzebnych regulacji (zawias). A przy tym wszystkim ma parę zalet, jest wygodny, z większym niż sporty rozstawem osi, więc przednie koło nie robi głupich rzeczy. Prowadzi się na początek wystarczająco łatwo, oczywiście nie jest to moto składające się tak łatwo jak supersport 600, ale można się na nim nauczyć wiele, tyle że nie powinno być potrzeby zmieniać moto po sezonie, co miało dla mnie osobiście znaczenie. Bo tak można się więcej nauczyć poznając dany pojazd lepiej. Można dobrze poczuć przyśpieszenia i co najważniejsze nauczyć się hamować.

 

A jak wychodzi w praktyce? Różnie, bo zależy od człowieka, rodzaju maszyny, sytuacji itp. Nie wiadomo, jak to jest najlepiej!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczołem od R6. I bardzo sobie chwale tą decyzje. Na początku jak zaczynałem jedzić to odkrecałem do 6tys. Bez wariactw przejedziłem cały sezon bez kolizji. Wiec jak się zachowa umiar to i 1000 nie będzie zła na początek. Ja bym polecił R6

 

Pozdro 600V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką sportową 600 to wg mnie jest sens kupić tylko wtedy jak masz problem z kasą i szukasz sprzęta na długie sezony,

jesli nie należysz do takiej grupy osob to kup sobie na poczatek GSa lub CB 500 pojexdzisz, nauczysz się, być może zaliczysz jakąś parkingówkę lub drobnego szlifa, przy tych motocyklach koszt są do przyjęcia

jak zdobedziesz trochę doswiadczenia sam będziesz wiedzial co dalej zrobić z tym motorkiem i kasą jaka dysponujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...