Skocz do zawartości

Mz etz 251 czy Jawa TS 350 ?!?!?! POMOCY


Wochuetz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KrzyChules
musi palić więcej.

musi to na rusi

w Polsce nie musi

w jawie jest cos takiego nie wiem jak to opisac ale taka jakby przegroda ktora steruje gdzie ma leciec mieszanka i w zaleznosci raz do jednego raz do drugiego

przynajmniej tak kolega mnie poinformował jak rozkrecal silnik w jawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek
musi to na rusi  

w Polsce nie musi  

w jawie jest cos takiego nie wiem jak to opisac ale taka jakby przegroda ktora steruje gdzie ma leciec mieszanka i w zaleznosci raz do jednego raz do drugiego

to powiedz dlaczego 80% ludzi pisze że jawa doi jak smok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules
Najlepiej niech opinie o spalaniu Jawy powie ktoś kto nie ma ani do czynienia z ETZ ani z Jawą.

jak ma o tym powiedziec skoro nie miał stycznosci z tym ??

to tak samo probowac cukierek nie wkladajac go do ust

pomysl troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek

Jezu faktycznie :) miałem na myśli kogoś bezstronniczego ale mi się wszystko popieprzyło. Idę się przespać bo coś mi się wszystko pieprzy. A Jawa pali napewno więcej od ETZ. Na tamten post nie patrz bo coś mi się poje****. Uważam że Jawa jest OK. ALe ETZ jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik_Darek - Chłopie ty jesteś jakiś inny :-D Ja posiadam i Jawe ts 350 i Mz 250, nigdy nie zauważyłem jakiejś różnicy w spalaniu w mieście, a na trasie Jawa spala mniej od Mz i jest 400 razy wygodniejsza.

 

A tak w ogóle, jak chcesz jeszcze mniejsze spalanie możesz sobie kupić jakiś skuter (będzie jeszcze taniej) Chociaż mój kumpel ma skuter i pali mu 18 litrów :-D Więc najlepiej kup sobie rower bo to zdrowe i nic nie pali.

 

m16 - tobie CZ też pali 12 litrów no nie :-D Bo mamy maszyny na bajerze :mrgreen:

 

[ Dopisane: 18-07-2005, 22:16 ]

A najlepiej To zrobić jakiś sondaż na ulicach, niech ludzie bezstronni się wypowiedzą na temat spalania Jawy oni wiedzą najlepiej :mrgreen:

Proponowałbym przedszkole bo dzieci są napewno bezstronne i nie miały doczynienia z tymi motocyklami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wygody - o etkach kraza opinie ze raczej do krotkiej jazdy, siedzialem tylko na sucho na paru wiec nie wiem, za to z moja czesia - to najwygodniejszy motor na jakim jechalem, z perspektywy plecaka tez, na rometach itp jechalem z tylu zawsze jakas panika przy zakrecie i wogole, na suzuki savage z kumplem tez stylu przez miasto, na zakrecie na wielkim rondzie (najwieksze w europie) tez myslalem ze spadne i wogole nie moglem wyczuc moto...a pierwszy raz jak siadlem na moja czesie (kumpel po zakupie mnie wiozl) z tylu... poprostu taki komfort na zakretach zero jakiegos takiego strachu ze sie wywali...i diabelsko wygodna kanapa :)

 

a wyglad to rzecz wzgledna...trzeba na zywo zobaczyc...podobala mi sie etz 251 (dalej tak jest) i na nia bylem napalony, ale podeszlem realniej, pomyslalem troche o dwoch garach i jak bylem pierwszy raz moja czesie ogladac to mi szczena z wrazenia opadla ;) po prostu milosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek

Jawa jest wygodniejsza dla 2 osób i ogólnie tak większa jak do turystyki stworzona ..... MZ jest mniejsza zwinniejsza i tak bardziej jakby sportowa czy coś w tym stylu. Ale za to moim zdaniem ETZ jest dużo zgrabniejsza od Jawy i na przyśpieche (do 60 km/h) jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek
"guzik_Darek" napisał - Widocznie każda Jawa pali ile chce - ty pieprzysz bzdury ile chcesz !!!

 

A co do osiągów' date=' to chyba nigdy jawą niejechałeś, tylko ci kolega opowiadał[/quote']

Spoko że każdy pisze ile chce o spalaniu Jawy. Rozpiętość od 4 do 12 l. To wam się ku*** coś się poj**ało. A co do osiągów to na Jawie też jechałem i ścigałem się moją ETZ z Jawą kolegi na pierwszych 3 biegach brałem ją bez problemu. Potem to już Jawa poszła do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...