Skocz do zawartości

Mam motocykl :) + podziękowania :)


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu stało się :) Po ponad miesiącu poszukiwań kupiłem - śliczny, czarny suzuki GSX750F rocznik 90 :( :P :P Wracając z Koszalina nawinąłem nim dzisiaj nieco ponad 200 km i wrażenia z jazdy są niesamowite po prostu :P Zrobiłem przy okazji kilka spostrzeżeń, które chętnie przedyskutuję z innymi posiadaczami tej maszyny... opiszę wszystko jak nieco ochłonę :buttrock:

No i przy okazji tematu dziękuję wszystkim którzy pomogli mi w zakupie - przede wszystkim Młodemu, Agnieszce i Bartkowi, bez których dzisiejszy wypad w ogóle nie byłby możliwy - zmarnowali cały dzień tylko po to, aby dowieźć mnie na miejsce i dokonac oględzin maszyny (i pomóc spisać umowę :P ) - DZIĘKI WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem i chęć pomocy - Oskar, Idaho i wszyscy z którymi wymieniałem różne uwagi na temat motocykla do kupienia ;) Po raz kolejny miałem okazję się przekonać, że motocykliści to zaje**ści ludzie i zawsze można na nich liczyć :P

 

Po powrocie z weekendu majowego pstryknę jakieś fotki i zamieszczę :D

 

pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedna fotka, pochodzi z aukcji allegro na której wystawiony był motocykl:

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pi....php?pic_id=448

 

Jak pstryknę jakieś swoje, to dorzucę :buttrock:

 

pozdro!

 

PS. Zadowolony jestem jak cholera ;) :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...