Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

tu bym sie z toba nie zgodzil,

Litwini maja mocne glowy, mocniejsze od Polakow, wiem bo widzialem wujka w akcji ;) reszta wysiadala, a on sie jeszcze dobrze czul,

 

wlasnie wrocilem... przez caly dzien nic nie zrobilem, no niby sciagalem convertery ktore by mi przerobily film z kamery na cos edytowalnego...

mam tych converterow ponad 20 i zaden nie obsluguje... a film nie jest uszkodzony bo biega normalnie,

teraz sciagam jakiegos mega poteznego convertera, mam nadzieje ze obsluzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niezle sie bawiliscie pod moja krotka nieobecnosc, ale ja tez nie proznowalem zrobilem w ten dlugi weekend ciut powyzej 700 km . Glownie asfalt troszke nadmorskich , tudziez koszalinskich terenow lesnych i kawalek po plazy. DT sprawowala sie wysmienicie , poza jednym ale - sie jakos zablokowala :roll: na poczatku latalem do 100 km/h i looz dopiero powyzej 100 tyrtyr tyr czyli sie jakos blokowala a teraz zablokowana do 80 :oops: nie wiem co jej jest. Odrazu jak wrocilem to zaczelem kombinowac z kabelkami (w czasie remontu jeden zlutowalem-chyba niepotrzebnie). Przy okazji wywalilem gume z filtra , stwierdzilem ze filtr nadaje sie do mycia , oraz ze dt strzelila focha i przyjela na swoja pirelke pieknego gwozdzika. ;) CO do WPADEK to mialem taka jedna myslalem ze bede ugotowany- jade przez las (taki nad morzem- prawie juz wydmy) przy wjezdzie do lasu zakaz wjazdu(taki znak :P) .lece lece az wyjezdzam z lasu a tu przed moimi oczyma ukazuje sie kamizelka oczojebna -mysle sobie jakis brat enduromaniak ktory na trase przywdzial kamizele , co sie okazalo-jegomosc w kamizeli nie jechal sam pasazer tez w kanarkowej kamizelce a na niej napis straz graniczna :lol: . Kiwnelem i szybko odwinelem na przod , myslalem ze poniose konsekwencje jazdy na zakazie. Fajna praca taki "strazak" graniczny niedosc ze jezdzi na moto to mu jezcze placa:D ( a moto Mz Baghira forest z kosteczkami elegancka).

 

Wracajac do mojej szalejacej z blokadami DĘTKI - najdziwniejsze jest to ze ona w sumie raz sie blokuje a raz nie . Ciekawe co to moze byc na moje to cos z elektronika.

 

A co do tematu to myslale ze juz film dostepny i polowa tego watku to sliczne komentarze :P

 

Pozdrowienia od strudzonego podroza ( 80km/h - jakies 160km) Przemka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze opoznienia bo kumpel pojechal nad morze i czesc materialow nie wpadla mi w rece przez najnowsze kodeki, w czego skutek nie moglem skonwertowac ich na zadny edytowalny format bo nie ma jeszcze takiego konwertera video.

teraz mam znow dlugi weekend ;) (maturki w szkole) i mam bibke od dzisiaj do niedzieli, o 19 jade odebrac materialy od kumpla i mysle ze w jutro jak sie zabiore z rana to pod wieczor mozna bedzie ladowac na servery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...