Skocz do zawartości

Supermarketowe zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

no co ty - tam mozna interkom nabyć ??

 

Mozna bylo. Czy jeszcze sa to nie wiem.

 

Nie jest to High End ale za 79zl to calkiem OK

 

Chociaz Boniek ma inna opinie.

 

A wlasnie, Boniek, w jakich kaskach testowaliscie to dzielo??

 

Pzdr

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech w tym samym czasie w lidlu tez była promocja na rzeczy motocyklowe, z tym ze wybor był wiekszy, teraz juz nie moge znalesc na polskiej stronie oferowanych produkto ale w niemczech bylo i tak wiecej (nam przed soba gazetke z de): m.in prostownik do aku motocyklowych, 2 typy butów (cos podobnego do tych za 100 kilka zl z allegro, skrzynia narzedziowa, rekawice, pas nerkowy no i reszta tak jak u nas . ceny podone, choc czasami rozniły sie o jakies 10-20 zl w obie strony. jutro przyjedzie moje zabezpieczenia na tarcze za 5 ojro :) 8) mam nadzieje że nikt nie bedzie testował jego wytrzymałosci :roll: ;)

 

aha, wszystkie oferowane kasi to e-square czyli jednak nie Max-y

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz Boniek ma inna opinie.

 

A wlasnie' date=' Boniek, w jakich kaskach testowaliscie to dzielo?? [/quote']

No w sumie ja nie byłem zadowolony. Zresztą nie ja zakupiłem ten intercom. Miałem kask Nolana N61 , a kumpel jakiś Suomy.

aha' date=' wszystkie oferowane kaski to e-square czyli jednak nie Max-y[/quote']

Nie wiem jak z resztą gratów, ale na tym tankbagu który kupiłem tez jak byk jest nazwa e-square

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Ja kupiłem kiedys w LOUSIE w 2003 spodnie przeciwdeszczowe za 7,95EUro i wół 4,95Euro czyli tanio. BADZIEWIE. Drze sie jak stare przescieradło!!! Nie polecam tanich rzeczy bez ogladania. PO raz koleny sie sprawdziło dobra przysłowie "My jestesmy za biedni zeby kupowac tanie rzeczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie wyglądające skarpety po dwudniowych przejażdżkach (ok. 300 km) w jeszcze nie najcieplejsze dni przecież, zdały egzamin. W dość cienkich, jednak :P butach nie zmarzłem nawet po zachodzie słońca. Pewnie nie jest to towar z najwyższej półki, ale na totalny badziew też nie wygląda. No, chyba, że rzecz się rozstrzygnie po praniu :mrgreen:

A 55 zł za ten tankbag, to raczej też uczciwa cena. Lekka przesada z tymi "super mocnymi magnesami", ale prawo reklamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 zł za ten tankbag, to raczej też uczciwa cena. Lekka przesada z tymi "super mocnymi magnesami", ale prawo reklamy Wink

 

będę widział, jak przyjedzie do mnie

tymczasem jednak wiidziałem taki sam dokładnie u Muzyka, na tdm-ie: jeździ z nim od jakiegoś czasu, chwali sobie nawet. bujał całą tdm-ą trzymając z baga i nawet się nie przesunął. pasek zabezpieczający miał przepięty przez kierownicę tak pro-forma. czyli nie taki diabeł straszny...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...