Skocz do zawartości

Uszczelka pod glowica, załozyc uzywana?


teedy6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klego zważaj na słowa i nie obrażaj tych, co się naprawdę na tym znają. Jak dla mnie możesz zrobić uszczelkę nawet z kartonu :twisted: albo gumy do żucia, a głowiće dopierdzielić kluczem pneumatycznym, co by wszystko dobrze ułozyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze on technik mechanik,ja tez.

Jak on sie zna ale nie na naprawianiu tylko na wymienianiu

Teraz nie ma mechanikow, sa tylko wymieniacze. HAHAHAHAH

Wiec witek niech se bedzie tym twoim super wymieniaczem.

Bo taka jest prawda.

A co do uszczelki pod glowica to bardzo dobrze wiem ze starej,juz urzywanej sie nie zaklada, a ze napisalem taki post to inna sprawa.

Przeciez to forum,napisalem na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze on technik mechanik' date='ja tez.

Jak on sie zna ale nie na naprawianiu tylko na wymienianiu

Teraz nie ma mechanikow, sa tylko wymieniacze. HAHAHAHAH

Wiec witek niech se bedzie tym twoim super wymieniaczem.

Bo taka jest prawda.

A co do uszczelki pod glowica to bardzo dobrze wiem ze starej,juz urzywanej sie nie zaklada, a ze napisalem taki post to inna sprawa.

Przeciez to forum,napisalem na temat[/quote']

 

naprawdę żal mi ciebie chłopaku........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co, widze że marnujesz cenny czas ludzi, którzy Ci chceli pomóc. I mieszasz się sam w zeznaniach - najpierw piszesz, że potrafisz zregenerować uszczelkę, a teraz, że wiesz, ze się powinno założyć nową. Żenada.

I radzę Ci zakończyć obrażanie innych, bo za chwilę posypią się punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze, zamilcz!

Jeśli kombinujesz z 'regeneracją' uszczelki pod głowicę, to życzę powodzenia. Ale nie licz, że na trasie ktoś Ci pomoże, skoro tak się wyrazasz o ludziach, co grzebią w silnikach zanim Ty jeszcze nie umiałeś słowa powiedzieć, a na gówno mówiłeś 'amm'.

Ślina, kit, będzie git!

Powodzenia.

 

P.S.

"To mi ciebie zal. Zadal bym Ci kilka pytan, na ktore nie wiedzialbys jak odpowiedziec. Skoncz bo mi ciebie zal"

Zadaj te pytania, zobaczymy czego jeszcze nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze on technik mechanik,ja tez.

 

To z tego, że On ma wieksze doświadczenie i nie opowiada takich

farmazonów jak Ty.

 

No chciałbym jeszcze podjąć temat regeneracji uszczelki... gdyż bardzo zaciekawiło mnie w jaki sposób, to robisz. Bierzesz starą uszczelkę między łapki i jak Kaszpirowski przepuszczasz przez nią swoje pozytywne fluidy, których nam najwyraźniej brakuje, a może smarujesz ją jeszcze pasztetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze i widze i ...

 

I to jest właśnie kultura mechaniki w Polsce. jeden pisze ze stara uszczelke pod głowice zakłada i jest gitarka, drugi ze to samo i na silikon bo do sprzedania.

 

Wybaczcie panowie ale ja na waszym miejscu bym sie z takim czyms nie wychylał tylko jak tak zrobiłem to siedze cicho bo wstyd by mi było. to jest nic innego jak robienie ludzi w balona i marze o czasach kiedy ktos wezmie sie za to i za takie numery bedzie dopier***ał nezłe kary. albo po prostu nap**dalał :x:x:x:x:x

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze i widze i ...

 

I to jest właśnie kultura mechaniki w Polsce. jeden pisze ze stara uszczelke pod głowice zakłada i jest gitarka' date=' drugi ze to samo i na silikon bo do sprzedania.

 

Wybaczcie panowie ale ja na waszym miejscu bym sie z takim czyms nie wychylał tylko jak tak zrobiłem to siedze cicho bo wstyd by mi było. to jest nic innego jak robienie ludzi w balona i marze o czasach kiedy ktos wezmie sie za to i za takie numery bedzie dopier***ał nezłe kary. albo po prostu nap**dalał :x:x:x:x:x[/quote']

 

Te slowa szczegulnie do Tradasace, wiesz jakbym wizol od ciebie taki sprzet i dowiedzial sie na forum co tam jest robione a jeszcze kity bys wciskal ze wszystko ok to chlopie buty bys mial jakich malo!!!

 

Tacy oto wlasnie "mechanicy" jak ty grzebali w moim silniku co to cala zime trza go bylo przywracac do uzytku bo motor szedl na sprzedaz , ....

wez q... troche pomysl jak chcesz miec spokojne zycie , bo jak nie 1 ,2 czy 3 to 4 cie za*ebie....

jedyna zecz jaka w jakim stopniu moze cie wybronic to to ze 1 raz cos takiego sie zdazylo i poinformowales kupujacego - w co bardzo WATPIE !!!

A tak wogule to juz znam tu 4 osoby co niby maja czy to spec mechanik , mechanik czy uwazaja sie za mechanikow a wciskaja ludom gowno...

 

I oto obraz polski....

zygac mi sie che jak takie zachowanie widze.....

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam, nie brałem udziału w dyskusji, wiec nie zostałem obrażony, ale pytam o co ludzie chodzi? teedy sie spytał. odpowiedzieliście. z odpowiedzi widac że się znacie, ale on wie lepiej. po co sobie ubliżać?... skoro chłopak wie lepiej to niech robi jak uważa. to jemu sprzet sie na wiosne posra, to on bedzie miał kupe roboty i to on wyda hajs na naprawe a nie na benzyne... a Wy, znający sie na mechanice (zero uszczypliwości z mojej strony Panowie), i wasz autorytet powinien pozwolić wam przymknąc oko na zamieszanie i obrazy z jego strony. za rok jak sie go ktoś spyta o taką uszczelkę to bedzie mądrzejszy. i pośrednio bedzie to wasz wkład na powiększenie zasobu wiedzy kolejnego, młodego kandydata na mechanika... takie jest zdanie wolnego słuchacz/czytacza. pozdrawiam wszystkich! pokój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Wycinam z blachy miedzianej.

No i tak wlasnie dowiedzialem sie na czym polega regeneracja starej uszczelki . Uwazam temat za zamkniety ,bo kolega sie tak zamotal,ze nie wie co pisz. Acha ,postanowilem zregenerowac swoj kubek porcelanowy czyli kupie se jutro szklanke ,chyba dobrze zrozumialem zasady regeneracji. :lol: Pozwiawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...