Skocz do zawartości

Jaki moto dla początkującego?


lichten
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta Valkyrie to z rodziny - ChopValkyrieper, Cruiser

 

1. "Pożądny moto" - okay ale w jakim przedziale cenowym ??

 

2. jeżeli marzysz o Valkyrie to myśle że coś z rodziny tych motcykli (Valkyrie)

 

jeśli możesz napisz do jakiej kowty - rozwazy sie kilka ofert i coś wybierze :) zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta Valkyrie to z rodziny - ChopValkyrieper, Cruiser  

 

1. "Pożądny moto" - okay ale w jakim przedziale cenowym ??

 

2. jeżeli marzysz o Valkyrie to myśle że coś z rodziny tych motcykli (Valkyrie)

 

jeśli możesz napisz do jakiej kowty - rozwazy sie kilka ofert i coś wybierze :) zaproponuje

myślę, że będę mógł sobie pozwolić na ok 20-22tys PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za nieścisłości, dokładnie chciałem Hondę Valkyrie VTX, jednak nie wiem czy nie będzie za ciężka na początek. no i proszę o radę jaki moto bo nie mam koncepcji co do początków.. :? BTW mam 187cm wzrostu więc nie chciałbym wyglądać jak na motorynce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valkirię czy VTX? Bo to dwa diametralnie różne modele. swiruradom narobił zamieszania. Valkiria jest produkowana w dwóch wersjach : klasycznej cruister i Valkiria turystyczna z fabrycznymi kuframi itp.

 

Zresztą moim zdaniem to o ba modele (Valkiria i VTX) nie są zbyt dobre na początek. No i za 20 tys to nieda się kupić ani jedego ani drugiego. W sumie to albo pozostaje Ci kilkuletni (5-10) "duży" chopper albo nowszy sredniej klasy (600-800ccm). Zostaw sobie parę PLN na dobra kurtkę, kask, spodnie, itp oraz na dodatki do motocykla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valkirię czy VTX? Bo to dwa diametralnie różne modele.  swiruradom narobił zamieszania. Valkiria jest produkowana w dwóch wersjach : klasycznej cruister i Valkiria turystyczna z fabrycznymi kuframi itp.

 

Zresztą moim zdaniem to o ba modele (Valkiria i VTX) nie są zbyt dobre na początek. No i za 20 tys to nieda się kupić ani jedego ani drugiego. W sumie to albo pozostaje Ci kilkuletni (5-10) "duży" chopper albo nowszy sredniej klasy (600-800ccm). Zostaw sobie  parę PLN na dobra kurtkę, kask, spodnie, itp oraz na dodatki do motocykla :)

ok więc co proponujesz na początek? jakąś Virachę czy może Shadow? napiszcie jakies propozycję bo nie mam pojęcia od czego zaczać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Honde Shadow 750 albo Honde Black Widow. Rozejrzyj sie na http://moto.allegro.pl/. Znajdziesz tam ofertę polskiego rynku. Polecam też czasopisma z ofertami kupna-sprzedaży. Może coś dopasujesz do siebie. Tutaj http://www.bikez.com możesz obejrzeć i poczytać o wielu, wielu maszynach różnych marek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja właśnie zakupiłem swoje 1 moto

Kawka VN 800 Drifter (drifter dlatego bo mam sentyment do tej sywetki)

moto szukałem od zeszłego roku od listopada.

Gorąco polecam VN 800 - a pjemności się niestrachaj

800 to jeszcze mało - ale za to pali rozsądnie

 

Gorąco polecam kawusię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajo79 ->lichten jest dosyć spory ma pod 190cm wzrostu aTy go chcesz na Savage posadzić? Z mocą VS 800 czy VN800 spokojnie sobie poradzi. Zresztą VS800 tez bedzie za mały dla kogoś o takim wzroście. Ja polecam VN 800 albo Shadow 750 (niski, duży, niezbyt zrywny ale elastyczny i za 20 tysmozna to spokojnie kupić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój typ: Honada Shadow 750. Zapomnij na początek o Valkyrie lub VTX. Po pierwsze musiałbyś wydać co najmniej dwukrotność tej kwoty, którą wymieniłeś a i to mogłoby nie wystarczyć. Po drugie na Valkyrie specyficznie się jeździ (wiem zdoświadczenia) a VTX to zwierze a sam mówisz, że jesteś początkujący. Przy VTX nieopatrzny ruch ręką kończy się dymem z opony. Shadow 750 jest w miarę duży, a więc nie będziesz wyglądał jak na psie, po drugie mocy jest wystarczająco do jeżdżenia, po trzecie jest bezawaryjny i ma swój urok (wygląd).

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...